• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

antonio1987

A

antonio1987

Guest
Ljudi dobre volje budite pozdravljeni !!!

Živim u blizini Zagreba u jednom predgrađu gdje se nalazi obiteljski grunt, drugi dio je u Lici ( 6000 m2 u Zg i oko 30 ha u Lici ), a koji ne služe ničemu, a pošto sam završio školovanje i ne uspijevam naći posao u struci :(doh): odlučio sam se iskoristiti zemlju koju obitelj posjeduje. Nemam velikih iskustva u uzgoju, sadnji i slično osim rada u malom vrtu sa majkom. Upravo iz tog razloga sam ovdje kako bi skupio savjete, naučio nešto i krenuo u akciju. :) Nadam se da na ovom forumu ima dosta ljudi koji su spremni pomoći laiku kao što sam ja, jer imam jako puno pitanja, ali još više volje i želje, te možda ponekad budem dosadan ali imajte strpljenja molim Vas.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav antonio1987, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh