• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ares 556 RZ

  • Temu pokrenuo Ratarko
  • Datum prvog posta
R

Ratarko

Guest
Evo par slikica .

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Lijep stroj!!
Čiji je? kako je zadovoljan? Koliko konja, cilindara?

:D :D :D :D :csaw:
 
R

Ratarko

Guest
Nisam pitao za tehnikalije a i nisam gledao , žurio sam vršiti jer se spremala kiša .
Znam da je zadovoljan sa njim , star je četiri godine .
Drugo niiiiišta ne znam , samo sam stavio slikice , ajd evo još koja ...

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
Č

Čugi

Guest
Na sajtu im stoji da novi 557 ima 75kw/102ks, 4 cil, neverujem da je velika razlika u konjaži.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Vidim da si i on uzima hranu u polje (ona vrečica s lijeve strane) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
R

Ratarko

Guest
Mario i Bobo , poslat ču vas u kut na pet minuta , nešto ste mi neozbiljni
Thats-Funneh.gif
rrotfl.gif
 
B

Bobo

Guest
Cekaj malo... Kako sam sad neozbiljan ;) :D :D :D

Je li traktor lijep? JE!
Je li prikolica dobra? JE!

Dakle, ozbiljan sam ;)
 
R

Ratarko

Guest
Ja pošaljem slike traktora a vas dvojica gledate leptire kako lete , haha
new_butterfly.gif
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
EEEE...meni je 557 zvjerka, stvaaarno mi se sviđa...još kad bih ga mogao barem provozati malo... :lol:
 
B

Bobo

Guest
Pa ratarko, za takvu prikolicu ovi moji poljoprivrednici placaju suhim zlatom ;)

Za nase podneblje je to super stvar...
 
R

Ratarko

Guest
Bobo kaže:
Pa ratarko, za takvu prikolicu ovi moji poljoprivrednici placaju suhim zlatom ;)

Za nase podneblje je to super stvar...

Ma ne valja ta prikolica , curi puno na stranicama . Žena ga je pratila u autu i svirala mu da stane kada bi žito negdje počelo curiti . Onda bi zaštopali travom i teraj dalje .

Prikolica bi koštala oko 2.000 € , moja je bila dosta slična toj ali ipak malo manja ( 12 T ) pa sam ju prodao za 10.000 kuna . Ta čuda kada dotraju onda dotraju , bolje ih se riješiti nego popravljati jer trunu i na stranicama i šasiji . Sve te kamionske prikolice su dosta stare , rekao bih punoljetne pa na dalje , čast iznimkama .
 
B

Bobo

Guest
Ako curi, onda ju treba prodati na kilu... Ili ju dati covijeku iz D. Miholjca da ju "popravi"...

Ove kod nas su takodjer dosta stare, ali drze bez problema i repicu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh