• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Arijan, "Hittner d.o.o." Bjelovar

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
A

Arijan

Guest
Lijep pozdrav svim članovima foruma, kao što su mnogi već primjetili, zaposlenik sam Hittnera, i na forumu ću najviše biti aktivan na temama koje se tiču proizvodne linije poduzeća Hittner (traktori, freze, kosilice, prikolice...)

Nadam se da će vam moji odgovori biti korisni, te da će pokušaj da se i preko interneta direktnije komunicira s našim klijentima i potencijalnim klijentima biti uspješan...

Ugodan dan svima!
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
To je lijepo da se netko od proizvodjacke strane direktno, bez skrivanja, javlja samo pazi da budes objektivan jer ljudi na ovakvim forumima ne vole previse reklame.
Objektivna informacija je svakako dobrodosla i zato samo naprijed. Imas moju podrsku.
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
dobrodošao na forum-stvarno mi je drago što se prijavio netko iz tvornice :!: ;) :partyman: :partyman:
 
A

Alen

Guest
Drago mi je da si tu.
Možda bi mogao napraviti cijenik strojeva i traktora potrebnih za vočarstvo. Vidim na forumu da su ljudi previše orijentirani na strane vočarsko-vinogradarske traktore a sječam se da sam u razgovoru sa gosp. papcem na sajmu u gudovcu (i ja sam bjelovarčan) dobio dojam da imate sve priključke potrebne za tu djelatnost.

Možda da se napišu uvijeti kreditiranja (ako ih ima) od strane Hittnera prema našem seljaku.

Hehe,kada bi uzimali staro za novo sigurno bi se dogovorili za zamjenu TV za Hittnera uz moju nadoplatu naravno....

Osobno pitanje:
Poznat si mi po prezimenu. Da nisi možda iz Mlinovca??
 
B

Bobo

Guest
Napokon se netko ohrabrio pa da se javno predstavi, a radi ze neku firmu koja proizvodi/prodaje traktore...

Eto, do sada treci (ili cak cetvrti) clan koji ima direktne veze s nekom markom traktora.
Do sad smo imali SAME, Valtru... I mozda jos neki, no ne mogu se sjetiti.

Ima i clanova koji se bave s prikljuccima (Tine npr.)

Zelim Vam srdacnu dobrodoslicu dana ovaj forum, te da feedback bude i vise nego dobar ;)
 
G

GROF

Guest
...BRAVO MAJSTORE., DOBRO NAM DOŠAL NA FORUM., SVAKA ČAST NA "OTVORENOSTI" I HRABROSTI DA SE NAPOKON NEKI JAVI IZ PRVI REDOV., IZ PROIZVODNE TRAKE SAME TVORNICE TI NAŠI MALI HRVATSKI TRAKTORA - DIVOVA.-

ARIJAN., MA SVAKA ČAST., POZDRAV TEBI I TVOJOJ OBITELJI., POZDRAVI STJEPAN-A HITTNERA, GAZDU., I SVAKA MU ČAST I FALA ČA JE NAPRAVIL DOBAR POTEZ!!!

BOG, SRETNO I ČITAMO SE.-
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pozdrav i dobrodošao, drago mi je da se tak netko direkt iz proizvodnje javlje među nas šofere i korisnike traktora!!!

Još da nam se priključi i neki srbin direkt iz IMT-a, je*o bi mu m**ku kakve nam to traktore pravi!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
JEL SU DOBRI TI HITTNER TRAKTORI, ALI ONI ZA VOČNJAKE, JA ISTO IMAM JEDAN VOČNJAK, ALI NIEJ VELIK, PA MALO DA ČUJEM.
 
A

Arijan

Guest
Pogledaj temu "Hittner" na podforumu "Ostali traktori" gdje se nalaze slike, pa ako ćeš imati još kakvih pitanja slobodno tamo postaj...

Hvala na interesu ;)

LINK: Obrisan neispravan link.
 
G

GROF

Guest
...FALA, FALA, FALA; ČA SI SE PRIVI JAVIL MENI, /LAKO ME PREPOZNAT - NIS TAJNOVIT/, ČASTIL, UPOZNAL SA GAZDOM, GOSP.HITTNER. STROJEVI SU VAM ODLIČNI., OCIJENA, ČISTA PETICA (5).-

AKO BI MOGLI NAPRAVIT PREZENTACIJU STROJEVA KODMENE U LIKI., MA BILO BI ODLIČNO., IDEJA JE NA MESTU...

Arijan., MOLIM TE DA POD TRAKTORE; "HITTNER" STAVIŠ SLIKICE VAŠEG PROIZVODNOG PROGRAMA, KAKO TRAKTORA, TAKO PRIKLJUČNIH ORUDJA., MA NEKA NAROD VIDI DA SE KOD NAS U HRVATSKOJ MORE LIPO I DOBRO PROIZVEST...!

BOG !., SRETNO, ČITAMO SE...
 

karla

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
536
Arijane, u fazi smo nabave novog traktora, voćarskog za obradu 5 ha lijeske. Teren je nagnut pa me zanima da li Vaš traktor, koji bi mi po visini odgovarao, može to obrađivati. Od priključaka koristimo; frezu, malčer, atomizer,rasipač gnojiva i podrivač.
Također, vrlo bitno zanimalo bi me neka kombinacija sa kabinom i da li postoji mogućnost da se traktor isproba prije kupovine, da se u praksi vidi može li ili ne savladati nagib, koliko je stabilan na terenu i kako se ponaša.
Kaže netko, kad kupuješ cipele obavezno ih isprobaš, a šta je cijena jednih cipela naspram cijene traktora.
Molim ponudu sa cijenom i na privatni post ako je ovdje problem. Zahvaljujem
 
A

Arijan

Guest
Novi pozdrav svima, uz isprike zbog podužeg izbivanja... Nadam se da se neće ponoviti ;)

Čitamo se!!!
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Arijan kaže:
Novi pozdrav svima, uz isprike zbog podužeg izbivanja... Nadam se da se neće ponoviti ;)

Čitamo se!!!
dobrodošao natrag,nadam se da će sve bit kao prije :!: :!: ;) ;)
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pozdrav. Ja kad bi kupovao traktor takovog tipa, kupio bi Vaš, samo da kontriram Grofu ;) I da ulazimo u žučne rasprave koji je bolji :mrgreen:
 
A

Arijan

Guest
Mala obavijest, vezano uz moj posao u firmi - dobio sam zadatak "baciti se na teren", pa ću u idućem razdoblju putovati po Hrvatskoj i raditi prezentacije, gledati malo stanje stvari u praksi, održati par sastanaka...

Svakako se javite, da ne morate vi dolaziti nama - doći ćemo mi vama :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh