• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Arkod

  • Temu pokrenuo korisnik2408
  • Datum prvog posta
B

BAGERISTA

Guest
a gle nema me u temi o kozama,da je priča o kakvom janjcu na ražnju nema problema.:partyman::drinkers:

E ta je dobra..........:mrgreen::mrgreen:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
a kaj češ treba svugdje probat,vidjet naučit nešto nikad neznaš kad i kaj ti zatreba u životu,treba se znat snać,probat vidjet pitat nekaj ak neznaš.a ne bit pametan i usrat stvar.

a gle nema me u temi o kozama,da je priča o kakvom janjcu na ražnju nema problema.:partyman::drinkers:

Je da znam te nema dobar si snalaziš se tak treba, e da se naša vlada tak zna snać nebi sad bili u krizi,,,,,, a da oni su se snašli za sebe :axe::axe:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
a kaj češ ni mi više do odojka tu imam u svinjcu,kad se kom u kuči jede za 3-4 sata je na stolu.
jeb ga otišli smo sa teme.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Je da znam te nema dobar si snalaziš se tak treba, e da se naša vlada tak zna snać nebi sad bili u krizi,,,,,, a da oni su se snašli za sebe :axe::axe:

a vlad stalno nekaj izmišlja a mi to skupo plačamo.
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Može li mi netko malo pojasniti ovu legendu ?
Na nekim parcelama imam jedno od ovih ( A, *A, *A LP11 LP13) pa me zanima dali ću ja za te sve površine dobiti poticaj ?

ySYnq3A.jpg
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Zašto na arkod pregledniku nemam više novije karte nego i dalje ova stara? Kad sam prijavljivao poticaj bila je nova karta od prošle godine i sad je nema više.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
487
Nove snimke na arkodu su nestale jako brzo,( bar za moje područje),i zamjenile su ih nekoliko godina stare.Na nekim parcelama koje su na starim snimkama obrađene danas raste grmje, čak i pokoje drvo.

Iznenadilo bi me da za stare snimke postoji pametan razlog a ne mućkanje sa poticajima . Sve uredno zasijano ,ali prije par godina.
 

Najnoviji postovi

Na vrh