• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

atf ulje u naftu

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
4L i velika centrifugalna brzina u startu .jesi video na starom tristacu ili fici centrifugalni filter na radilici. da li bi to mogao iskoristiti za te svrhe
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa zetor 7211 ima centrifugalni filter ulja.
Pa mozda ga iskoristit ili ga prerezat i vidjet konstrukciju.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
I rusi imaju centrifugalne filtere ali mi konstruktivno ne odgovaraju , lakše mi je da je ovako pogonjeno radno kolo sa motorom nego sa svojim mlaznicama
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
kod fiata je remenica i poklopac remenice centrifugalni filter.e sad je problem sto kroz radilicu dospeva ulje u filter i mora i parce radilice biti. ali kako resiti dovod ulja kad se okrece to je problem.na ficama je isto
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Jel tko koristi kakvi aditiv za gorivo, to jest za motore Bosch pumpom i a još više me zanima za Common Rail.

Naravno na traktorima i kombajnima?

Meni je namjera napravit po koji tank s aditiv om da se pročisti sustav goriva i injektora u svrhu održavanja.

Iskustva s JD Fuel Protect aditiv om?
.. Ili s Atf om
 

Najnoviji postovi

Na vrh