• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Autolimarija Golf III

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Pošto je ovo Svaštara,a tu ima meštri,imam sljedeći problem.Moja Zwer (Golf III 96.) je zreli za napraviti limariju.Znači,komplet limarija,priprema,lakiranje.Pošto ja volim delati oko svega,nudim se za pomoćnog šegrta u svemu tome.Da rezimiramo,pragovi su truli,rubovi dobivaju pomalo,blatobrani prednji gotovi,pod bi isto trebalo krpati,vrata su dobila "tratinčice",oko poklopca rezervoara ima ljuska,oko mulda je isto počel cvasti.Jel ima ko na forumu da bi se primil toga posla da je negde v blizini.Interesira me kolke su cijene takvih zahvata s najjeftinijom bojom,nekom srednjom opcijom i metalik.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,935
Pošto je ovo Svaštara,a tu ima meštri,imam sljedeći problem.Moja Zwer (Golf III 96.) je zreli za napraviti limariju.Znači,komplet limarija,priprema,lakiranje.Pošto ja volim delati oko svega,nudim se za pomoćnog šegrta u svemu tome.Da rezimiramo,pragovi su truli,rubovi dobivaju pomalo,blatobrani prednji gotovi,pod bi isto trebalo krpati,vrata su dobila "tratinčice",oko poklopca rezervoara ima ljuska,oko mulda je isto počel cvasti.Jel ima ko na forumu da bi se primil toga posla da je negde v blizini.Interesira me kolke su cijene takvih zahvata s najjeftinijom bojom,nekom srednjom opcijom i metalik.
Benzinac ili dizel?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
:rolfer:radi ovog smajleka sam moral iti na napredne opcije ..vrijedilo je svakog klika
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Hrvoje imao sam taj problem na golfu 2 GTD,u orginalnom stanju,1992g, za posten posao su tražili oko 1000 europljana

Znači sve dole,odradit posao kako treba,polakirat i zaštita
Moj je čak počeo trulit ispod prve šajbe,mulde,pragovi,pod,.... ma sve

Nakraju nisam radio ništa,prodao sam ga za iste novce za koje sam ga i kupio i uzeo sebi drugi auto bez tih "sitnica"
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Moj savijet ti je da si kupiš drugi auto jer taj popravak košta dosta, jer ono šta ti vidiš da je trulo kad ga raskopaš bit će toga još, ali ako se odlučiš ima moj brat nešto dijelova za VW za prodat
 
B

Bobo

Guest
Sta smo rekli o autima ovdje?

Dobro pa dajemo oglasavati prodaju automobila ;)

Tema se zakljucava...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh