• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Jel 4 ili 5 vrata? Ak je 5 vrata onda spustiš sva sjedala i to ide na gepek van. Sa 4 je već malo problem, treba izmjerit po dijagonali otvore vrata al mislim da na zadnja se da to izvadit van.
Inače na jako puno auta se to događa, nema posebno neke određene marke ili modela. Pogotovo su na to osjetljiva vozila koja nisu garažirana.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
558
4 vrata,a cujte 16 godina ima krenulo je odzada se spustat od zadnjeg stakla di je gepek.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,782
@mane Gdje ima tkanine za kupit? KA-ZG
Ja sam svojeg skinul i ostrugal al tkaninu nemrem očistit od jebene spužve i ljepila, mražmišljal sam bacit u vešmašinu al mislim da niš od toga
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,782
Hvala,:icon_thumright:
Ovo mi je skoro pa usput!Još ak imaju:icon_thumright:
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
kasnim dosta, ali uključiti ću se u raspravu sa tinekovim auspuhima. Meni osobno je to zločin jer nije funkcionalno, iako je tino bar na svaku stranu jednu cijev stavio + nmgu reci da ni ljepse, ali za 4 je malo pretjerano, 2 bi ti taman bila. Moje skromno mišljenje. No moram nadodati da to nije nista zastarijelo ili odbacen koncept pošto Mercedes npr.. na C klasi sa dizel motorima ima u ponudi AMG dizajn(eksterijer auta se promjeni u sportski...bla bla..) te ima iza isto 4 auspuha, a ustvari koristi samo 1 ili 2 na jednoj strani + da pohvalim tineka njegovo je autenticno bar, na mercu se vidi da je sama rupa i ako se sagne vidi se da nema cijevi. Sramota za takav auto i kaj se taj paket placa dodatnih 5000€, a tako lose rijesenje napravljeno.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
moderno je 2-4 , 5 -8 ..ali moderno je trokutasti , ovalni i tak , svatko danas može odrezati komad rosfraj cjevi i glumiti frajera


najadnije je kad uplališ hladan auto s takvim auspuhima a vodena para izlazi samo iz jednog , fuj ..kič i sramota
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,960
Kad se sjetim kolko sam love spušio u audio sustave u autu...mogo sam si bez hebemti kupit masseya 3080,trobrazdni plug okretač i roto branu...ah te lude godine!
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
puknuti, slažem se! To je meni grozno na mercu, vozis C klasu, jos onako sportska maska i sve, a dimi samo iz jednog auspuha... grozota :O

Ja razumim Tina, jer nisam puno stariji i obožavam aute. Nema ljepše stvari( osim *****) od kasne nočne vožnjice po prazni cesta :D
No smatram da osim ako nemas puno love ili ce ti ciniti to veliko zadovoljstvo smisla ulagat neke velike pare u stari auto. Ja nemam svoj auto, nego od roditelja, a nedaj bože da nekaj ja prckao ili prepravljao :S Uspio sam oca nagovariti da felge oboja u drugu boju, a sad ce i kočnice (klješta) obojati u crveno... :D
Sa par takvih detalja odmah auto ima novi sjaj, koda da je nov :)
Cekam jos informaciju za Imprezu 2017, oceli biti dostupna u EU :S
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Tino a ovakav upgrade? Taman sam jedne nasao na otpadu za frenda. Kao novi.
b8d413e00a8b2c420925a1e78c6369b1.jpg
d5c355bc6d2d1891981899288b86d645.jpg


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Grijani, elektricno podesivi, oba velika i imaju zmigavce na sebi. Inace bude lijevi veci a desni manji te ima zmige u blatobranu prednjem. Ovo je je prilicno rare part

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
I to sam razmišljal, baš i nije rare, žmigavce na retrovizorima ima od 2003. takozvani redizajn, i unutra veći display na kompu, kolko tražiš za to? Imam i ja grijanje i el. podešavanje al ti žmigavci su mi mrak
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Ovo je sa 2005.god i moj isto ima 2005.god je. U mom gradu ima svega 2-3 komada osim moga s tim. Moj nema veliki display a ima zmige kisni senzo ambi light i gluposti. Tak da to nema veze. Nije na prodaju vec slucajno sam imao sliku pa da ti kazem, meni onaj mali desni retrovizor izgleda prejadno. Kao da je klempav auto hhah.
Ja sam za ove dao 450 kuna, kupio za frenda koji je na terenu sad, sve ispravno, sa instalacijom komplet. Mislim da je ok cijena.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Krovnu tkaninu sam i ja zaklamao sa klamericom i još drži.
Tino, svaka preinaka koja čini zadovoljstvo nije bačeno i bezveze. Najveće zadovoljstvo predstavlja ono što si sam napraviš a ne kupiš gotovo jedino se bojim da bi mogli na tehničkom zezati zbog ubacivanja sonde. Možda si mogao samo na kraju cijevi nekako uzeti plinove?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
jane osuđujem tina , on je mlad dečko , ako je barem 60% onoga za kaj se predstavlja ja bi se ponosio s njim kao da sam mu otac .

Ali nikada nisam razumio ljude koji auto uređuju za prolaznike a ne za sebe ...npr ako si htio 4 cjevi na braniku ja bi si je namontirao na instrument tablu da ih ja gledam a ne netko tko je iza mene ..tako ja to doživljavam
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Nadam se da ti ne šmikaš skvo (ili pucu) da bi ti bila ljepša za vidjeti :(giggle):, ali se zato ona našminka da bi ti užival. :icon_weed:
 

Najnoviji postovi

Na vrh