• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Bager

B

Bobo

Guest
Da mu stavis korpu s "prstima" bio bi dobar za utovaranje stajskog gnoja. No za tu namijenu bi morale gore ici i gume traktorskog profila...

Vidim da ima jako siroke stabilizatore, tako da bi montiranjem kasike za prihvat trupaca, mozda mogao i istima manipulirati
 
J

Jadranko

Guest
Bobo kaže:
Da mu stavis korpu s "prstima" bio bi dobar za utovaranje stajskog gnoja. No za tu namijenu bi morale gore ici i gume traktorskog profila...

Vidim da ima jako siroke stabilizatore, tako da bi montiranjem kasike za prihvat trupaca, mozda mogao i istima manipulirati

u biti u oglasu pise da je to bager za groblje prevedeno na hrvatski.
a gume nisu problem nego da li je on vrijedan tih novaca ??
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
mogu ti reci da lijepo izgleda to je po mojoj racunici nesto malo preko 2 000 evra?

lijepa masinica
 
B

Bobo

Guest
To je po danasnjem tecaju 1€=7.32Kn 2595€

Ova tema je od 7. mjeseca prosle godine, i ne znam koja je svrha pisanja po starim temama. Ovaj bager je vec kod petog vlasnika mogao od onda biti, ili izrezan u staro zeljezo. Clan jadranko se odavno nesto naljutio i napustio forum, tak oda stvarno nema smisla ovu temu vise odrzavati aktualnom...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
e jesam idiot mene usput hebu i :oops: ovi mjeseci na hrvatskom neznam koji je koji
 
V

VTZ

Guest
savoris kaže:
e jesam idiot mene usput hebu i :oops: ovi mjeseci na hrvatskom neznam koji je koji

Lipanj ti je kad lipe cvatu, a srpanj je kad je žetva pšenice. Siječanj je vrijeme za sječu u šumi, naravno ako prilike to dopuštaju.. :lol: ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
pa kada imas RUSA neznas za pojam "ako vrijeme dopusta" :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh