• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bakov

Johan Dere

Novi član
Tu od
13 Lip 2022
Poruka
2
Ako je ko imao lošeg iskustva sa Bakovom iz Spisic Bukovice, neka mi se javi prodao mi je neispravni traktor.
 

Prilozi

  • 20220515_205602.jpg
    20220515_205602.jpg
    48.9 KB · Pregleda: 115

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
Koliko znam i koliko sam čuo od ljudi s njim rijetko tko ima dobra iskustva.
Ja osobno također imam loša iskustva...
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,527
Mi smo od njega uzimali razne strojeve i dobra iskustva, ali traktor nismo uzimali od njega pa za to ne mogu reći ništa.
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
Velika je razlika između npr pluga i traktora
Mi smo kupovali traktor od njega i prilikom probe tj pokušaja probe nešto se podrobilo u mijenjaču
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,509
Pričal je kolega da je došel gledat traktor. I tak oni ogledavaju a ekipa sa strane “popravlja” zračno sjedalo na drugom traktoru. I to tak da su sa stražnje strane razrezali gumu i unutra stavili komad drva.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,232
Rijetko tko uvaza traktore, moze imati full ispravne traktore. Kad sam kupovao traktor, obisao sam barem 40 do 50 traktora, do 100 ks, od toga barem 60% od svercera i nagledao se ponajprije groblja sastavljenih od nekoliko njih.
Srećom sogi mi je mehanicar pa sam imao bolji "pogled" ali cak i kod traktora prvih vlasnika "uredno odrzavanih" je bilo pokusaja podvale, najvise getribe i ehr-a.
Isao sam u avanturu po Francuskoj od tri dana, s sogijem i tipom koji zna gdje se prodaju "dobri i povoljni traktori" i to su uglavno velike sodrane parcele s oko 100 do 200 komada, dobra je cijena svakog od njih npr. 40% do 50% jeftiniji nego na njuskalu za isti ili slican traktor ali ti nemas mogucnosti ni zapaliti ili probati traktor, mozes ga samo gledati. I sad ocito tu kupuju i sverceri i uzimaju cijele godine od takvih i dobiju jos sigurno 10, 20% na kolicinu. Pa slazu popravpjaju samo da prodaju, a njihovo najvece ulaganje je farba.
Susjed je bio uzeo od bakova deutz fahra agrotrona 105 prije godinu dana i jos nije stao. Drugi je pak bio isao gledati traktor, nije mu ga dao voziti vec samo zapaliti. Spomenuo je da ima i neko dvoriste udaljeno 500, 600 metra od prodajnog salona gdje se dovoze komadi traktora, ne cijeli...

Mnogo ljudi kupuje traktore bez mehanicara, sto mi nikako ne ide u glavu. Mozes imt, univerzal, torpedo i sl. Ali ovi zapadni su zajebani, nije dao francuz, svaba ili talijan 50, 60 hiljada ojera za traktor da mu stoji u garazi, on njega gleda koji ce mu prihod donjeti. Tako da je tesko nesto pametno izvana kupiti po dobroj cjeni. Svaki traktor koji je u dobrom stanju, kosta isto ili vise vani, isto tak u hr, sve kaj je u urednom stanju jako brzo ode, dva - do tri dana.

Pričal je kolega da je došel gledat traktor. I tak oni ogledavaju a ekipa sa strane “popravlja” zračno sjedalo na drugom traktoru. I to tak da su sa stražnje strane razrezali gumu i unutra stavili komad drva.


Mozda neki vole sjest na tvrdo, hihihihihi
 

Johan Dere

Novi član
Tu od
13 Lip 2022
Poruka
2
Htio bi nekoga naći kome je prodao isto neispravan traktor , i pozvati televiziju, da ljudi više ne nasjedaju, jer ima groblje od traktora.
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
.....jer ima groblje od traktora.
Nemoguće svi su divni ko iz dučana.....ofarbani i oprani....i kabine očišćene.... dok ne pomakneš gumu ispod nogu ili odvojiš malo tapacirung pa nađeš svašta...
 

milanmilan

Novi član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
1
Htio bi nekoga naći kome je prodao isto neispravan traktor , i pozvati televiziju, da ljudi više ne nasjedaju, jer ima groblje od traktora.
E društvo ja idem kod bakova več desetak godina i znam da ko god je imao nekakav problem svakom je vratio pare ili platio djelove
nikad nisam bio da nismo smjeli provozati ili isprobati bilo koji traktor ljudi dolaze po par puta traže okolo i svejedno kupe kod njih
rade oni to 20 god pa kone želi neka kupi vani i ostane bez para meni je ovo sigurnija kupnja
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Sta je ovo, placeni oglas? molim admin da obrisu post 13.
A čuj, logično da se javi netko ko mu drži štangu... nema potrebe za brisanjem, sve je jasno.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,232
Ne slazem se. Ovo nije napisano u dobroj namjeri. Novi clan, prva poruka u ovoj temi. Nekog reda bi trebalo biti...
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Mićo, pokrij se ušima i ne brukaj se... Samo se buš bolje zakopal. 😉
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,232
Nisi me razumio, sve se jasno vidi i bolje da se vidi nego da brišemo. (y)
To nekolicina vidi, da vide svi Bakov ne bi postojao....
Nisi ni ti mene razumio. Ovo gore je cista dezinformacija.
Evo ti primjer.
Bile su snicle (5 minutne) na akciji. Ja sam svima rekao da su snicle od zirafe i nekolicina je povjerovala i smijala i neki cudno gledali. Nakon dva tj. Prica meni kolega e jesi znao da konzum prodaje snicle od zirafe umjesto svinjskih?! Ja mu velim da glupost, a on se posvadi s menom uhern da je kupio snicle od zirafe.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh