• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

balirka nev holand 65

vinkovic

Novi član
Tu od
23 Velj 2012
Poruka
12
pozdrav svima, jel neko zna ista o balirci new holand 65, ja joj nista neznam a sve me zanima, trebao bi kupit ako valja...
koliko je teska, kakvo joj je osiguranje od kvarova, i sve ostalo, i mane i vrline?
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
NEW HOLLAND 65 je teska oko 600 kg spada u rang najmanjih presa i samim tim je malog kapaciteta.Ima klasicnu zastitu kao i svi NEW HOLLANDI i sto znaci da je odlicno zasticena od havarija.Najvece mane sistem unosenja sena i mali kapacitet.
 

vinkovic

Novi član
Tu od
23 Velj 2012
Poruka
12
hvala levak, kakva je za brdske terene, i jel teska na pogonu?
kod mene bi maximalo pravila 1000 bala godisnje, znaci za svoje potrebe.
koje su jos ranga manjih balirki, osim new holand 65, neki drugi proizvodjac?
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
moze i new holland 265 ,someca m11 clas 40,fahr hd 300,reviera casallis to ti bi odgovaralo
 

Najnoviji postovi

Na vrh