• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

balirka new holand

E

enes

Guest
kupijo sam balirku new holand manja pa sam trazijo o njoj neki informacija pa sam slabo nasao pa me interesuje dali mi ko moze pomoci oko balirke svojim savjetima
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobrodoša.........8)

Ljepo bi bilo da se prestaviš u temi(prestavi se),,,a onda če se sigurno nač neko uvezi odgovora,,,od pravih znalaca...........
 
E

enes

Guest
izvini ja sam enes iz kljuca sam bavim se poljop. poslije posla kupujem prikljucke polako za licnu upotrebu
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Pozdrav Enese.Ti si mi dosad najblizi clan foruma.Mislim geografski.Ja sam iz B.Krupe.Al da neskrecem sa teme trebao bi vidjeti na balirci koji je tip(broj) i onda ces moci dobiti adekvatne odgovore.:partyman::partyman::gitarist::gitarist:
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
Samo daj br i ne sekiraj se dobices potpun izvestaj koja je super 65 265 ili 925 cetvrta nema sa manjom balom
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Vidis Enese dr.Levak je tata-mata sto se tice balirki.
 
E

enes

Guest
pozdrav svima cuj nema nikakvog broja na balirci ali nema veze uslikacu pa cu poslati ali ja mislim da je ova 265 uglavnom hvala svima koji ce pomoci stvarno malo se slabije snalazim na ovom nije slican facebuku uglavnom se nekako snalazim
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
pozdrav svima cuj nema nikakvog broja na balirci ali nema veze uslikacu pa cu poslati ali ja mislim da je ova 265 uglavnom hvala svima koji ce pomoci stvarno malo se slabije snalazim na ovom nije slican facebuku uglavnom se nekako snalazim


Ovo je dobro:lol::lol:
Ma ne brini brzo ćeš se snaći ovo ti je dosta jednostavnije nego facebook.
 
Posljednje uređivanje:
E

enes

Guest
Samo daj br i ne sekiraj se dobices potpun izvestaj koja je super 65 265 ili 925 cetvrta nema sa manjom balom

de ako mozes reci mi ona ruka sto uvlaci sijeno prema cekicu krece se na dva lezaja imaju vodilice u tim vodilicama ima lufta lezajevi su manji i cijela ruka malom lufta dali je to u redu ili lezajevi moraju biti klike i vodilice:D
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
koji je broj presa nisi mi rekao ako je 265 nema tu lezajeve vec plasticne biksne i nije dve vec cetiri a mozda je neko prepravio na lezajeve sme da ima malo lufta ali ne premnogo .pogledaj lanac A40 to je lanac sto pokrece ta kolica on je mnogo bitan,dalje pogledaj zazor nozeva na klipu i kad budete probali obrati paznju da li kosi balu to joj je glavna mana.
 
E

enes

Guest
gos.levak neznam jesi dobijo moju poruku uglavnom uslikao sam balirku ali nisam mogao da postavim slike postavijo sam ih na grupu imt pa ako dobijes poruku molim te pogledaj pa ako mozes sa svojim savjetima odnosnom pogledaj pa mi reci sta mislis hvala ti puno
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
Ovo je NEW HOLLAND SUPER 70 jedna od prvih balirki ove fabrike i po meni jedna od najboljih promeni joj drvene klizace na malju,sredi zazor u vezacima promeni onaj najdeblji lanac sto pokrece dodavace nosi oznaku A550 i teraj.Inace ovo nije iz ranga malih presa ovo je srednja presa bala joj je 47/36 cm.
 
E

enes

Guest
hvala ti puno kad cujem tako lijep komentar nije mi zao sto sam je kupijo inace sam ciljao na welgerovu ali mi ova ispala hvala ti opet i punom pozdrava iz kljuca
 
E

enes

Guest
Nisam mogao nista naci na ovoj stranici ali ti hvala keke vilijo bi da sam nasao nesto lijepo ili se ja nemogu snaci na ovom
 
K

keke

Guest
Na stranici imaš uputstvo za New Holland 70, u pdf-u na francuskom i nadam se da će ti koristiti, jer koliko vidim da si kupio tu presu.

Prati putanju:

http://vieilles.soupapes.free.fr/outils/New holland/Outil New Holland 70-71 Ramasseuses - Presses/Documentations/Manuel d'utilisation

Probaj, ja sam odavde skinuo uputstvo za NH 265, i preveo ga

Pozdrav
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
New Holland 544 iskustva?

-kao što veli naslov,ima li ko kakvih iskustava,općenito sa New Holland balirkama? meni je nepoznato,pošto sam naviko na Welger i Welger
 

Vitomir

Novi član
Tu od
12 Lis 2020
Poruka
1
Ljudi valja li rolo presa new holand 644, ona je na kaiseve i koliko jak treba da je vuce. Imate li kakvu info u vezi traktora fend 108 sa. Pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh