• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Obicno se kupuje kad dodju mjere a ti bez mjera. Uvik kontra. Bravo, to je gazda.
Razumijem za cijenu, iznos rabata mozes reci za orjentaciju?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Malo off, al da, upravo to. Ja sam isto bil za 15 000€ preveliki a za ostalo premali. U selu su kupljena jedno tri traktora sa tom mjerom za 15 000€ i sva tri ne rade skupa sati kolko moj kojeg sam kupil sam. Ljudi koji imaju dve rali zemlje su prolazili na mjerama i kupovali uglavnom stare traktore i malčere a neki stvarni mali poljoprivrednici sa 5-10 krava ili 10-ak krmača nisu mogli a njima bi tih 15 000€ značilo jer ipak nekaj proizvode. Nego se potiće doslovno teranje zajebancije i kupovina traktora koji služe za vožnju u klet ili sa druge strane firme koje su i onak dobro podmazane pa dobivaju milijune €.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Ista situacija kod mene, samo ti micro dobivaju a mi ostali nis, jedan je dobio prek veze lag...
Ali potice se aronija, i tak egzotika, ma bezveze, bolje da ne pišem.
Imam volju i nedam se, do kad, dok nesto na moru ne kupim. ..onda teraj,teraj žestoko....
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Ako hoćeš daj mi mail adresu na PP, da ti pokušam poslati (pošto je veza katastrofalna a dokument je "težak" 5,6 MB) kompletno uputstvo u PDF-u za rolo balirku kr 125 - 155.
Vjerujem da će ti biti od koristi.



Jesi li dobio upute?
Nadam se da su bile od pomoći i da si našao kako riješiti problem sa podešavanjem mehanizma za omatanje?

Ako nekome zatreba takođe imam upute za rad, (u PDF-u na Hrvatskom jeziku) za sledeće rolo balirke:
1. Krone Vario pack 1500, Vario pack 1500 MultiCut / Vario pack 1800, Vario pack 1800 MultiCut;
2. Krone Round pack 1250, Round pack 1250 MultiCut / Round pak 1550, Round pack 1550 MultiCut.
jesu li jos u opticaju uputstva za rolo presu krone vario pack 1500 multicut
 

Najnoviji postovi

Na vrh