• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Batat problemi

Marijozg

Novi član
Tu od
15 Velj 2020
Poruka
2
Pozdrav,prvi put pisem post,naime prosle godine sam od gillingera kupio savrsene sadnice batata,sa odlicnim urodom.Ove godine sam od njegovig batat probao sam uzgojit sadnice i do odredenog trenutka sve dobro funkcionira.
Naime sadnice su ljepe i zdrave,pikiranje proslo odlicno,3 dana stoje u zemlji na 29stupnjeva sve super.Ali nakon tri dana kada se prebace na temp cca od 16 stupnjeva raspad,biljka odbacuje listove,ukorjenjuje se ali izgled katastrofa.Gdje grijesim sto da napravim???prve dvije slike na temp 29,zadnja slika nakon promjene okoline u drvenoj kucici na 16 stupnjeva IMG20210422174257.jpg IMG20210422174308.jpg IMG20210422174342.jpg
 

Marijozg

Novi član
Tu od
15 Velj 2020
Poruka
2
Potground h,ali cuo sam se sa gillingerom,i sve mi covjek objasnio pre niska temp+manjak svjetla
 

Najnoviji postovi

Na vrh