• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

bazga/zova

metuzalem

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
236
radio bi sok od bazge al zamislite,kod mene je nema...e pa pitanje...di bi mogao nabavit cvijet,neko nabere pošalje na moju adresu a ja nešto iplatim usput
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
Ne znam baš kako bi ti to išlo...
Prva stvar, i taj netko tko bi ti ju nabrao, ne znaš gdje bi brao... odnosno uz kakvu prometnicu.
Dok on to nabere i pošalje ti pa evo prvim autobusom, kao najbržim načinom slanja, već bi ta jadna bazga povenula i cvijetići bi se rasuli... a pogotovo na ovim temperaturama.
A sad ti je i kasno za raditi sok, jer sumnjam da još u ovo doba igdje ima cvijetova bazge.
Eventualno ako želiš raditi sok od bobica, ali to nije više to...
 

metuzalem

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
236
ma neki dan dobio u kutijici kartonskoj i radio sok pa mi se jako svidilo...pa bi jošššššš....al ako nema druge onda čekat do godine :icon_pidu:
 
Na vrh