• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BC96

B

BC96

Guest
Evo mene, zovem se Viktor, imam 13 godina i živim na otoku Rabu,idem u Osnovnu školu u 8.Tjekom ljeta 2008. sam išao u školu jahanja u Zagreb na hipodrom jer obozavam konje i za godinu ili dvije bi trebao dobiti svog konja! U Zagrebu sam tamo živio do 9 godine mog života i tamo mi je cijela rodbina.U 1. srednje se selim u Zagreb i trebao bih dobiti prvog konja,htio bih kobilu,boja nije bitna isto ko ni pasmina ali želim da je visine oko 165/+ cm u grebenu,da je stara više od 10 godina i da je ujahana i uvožena!!!A da objasnim moje korisnicko ime: Border Collie (meni najdraza pasmina pasa) i 96 je godina mog rodenja a na drugim forumima sam samo BC, ali tu korisnicko ime treba imati 4 slova pa sam BC96...
Evo to je to za danas!!! Pozdrav!!!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dobro došao!

vidim da su ti bitni cm kod kobile.. :D a zasto bas 165? kako to da ti nije pasmina bitna?
 
B

BC96

Guest
Pa volim visoke konje, a sad da biram pasminu bio bi to Andaluzer, jesu malo zivahni ali su predivni i uzasno su skupi i nema nijedno grlo te pasmine u Hrvatskoj...a ja zelim toplokrvnog konja, a moze biti HT,HŠK,Lipicaner,Slovenski Toplokrvnjak, Holstein,...svi su mi ljepi...pa mi pasmina nije bitna ako je konj dobar, zdrav, miran i poslusan neka bude i mjesanac ali neka mi se svida(i mora biti visok),a meni se jako svidaju konji koji su vislji od 170 cm ali ih je malo tesko zajasit i nemozes ih zajasit bez sedla, ali lkad si na njima onda se super osjecas(barem ja jer obozavam visinu)...moj najdrazi konj je HT i tamni dorat je sa crnom grivom i repom, a slusa super...i ja bi htio takvu kobilu pa da mi ozdrebi zdrjebe koje cu ja sve naucit...!
 
Na vrh