• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BCS motokultivatori

D

dalmatino

Guest
Evo da otvorim zasebnu temu za ove motokultivatore. Volio bih čuti vaša mišljenja, dobre i loše strane istih, vlastita iskustva...



Uploaded with ImageShack.us

Znam da se u nekim drugim temama već pisalo malo o njima ali neće smetati. Mislim da zaslužuju svoju temu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
točno acme motor,freza izvrsno,stara je 7g kupio ju novu,potrošnja je takva kakva je neznam je li malo ili puno,a ovo ostalo još nisam imal ili trebal
 
D

dalmatino

Guest
Reci mi dali odgovaraju priključci od labinke na nju, plug i ostalo?
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
mislim da ne,ali nisam probal,ima drukčiji uklop kardana,mogu poslikat ako te zanima
 
D

dalmatino

Guest
mogu poslikat ako te zanima

Ako nije problem valjalo bi. Kolika je dubina frezanja tj. kolika je veličina noževa. Gledao sam neke klipove na Yuo Tubu. Stvarno super freza čak i na zatravljenom terenu, ako nije sve prezentacija. Znaš li koliki je broj okretaja kardana?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
To je klasa Labinprogres/Goldoni Mondiala. Ni bolja ni lošija.

Ak ćemo o najboljim MTK, teško se bilo tko od ovdje može po bilo čemu približiti AEBI-ju, naročito po cijeni.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
evo i moje bečejke

dsc00513.jpg

dsc00512.jpg
 
A

AGRIPLUS65

Guest
dobar ti je stroj..
kaj mu dođe ovo...
2hx3x8g.jpg
to je za vozicak da nemoram skakat za njom,nemam sliku jer mi treba pola dana da dodjem do nje a malo je mracno pa se nebi vidilo dobro da tako slikam.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
jel to ima samo sjedalo na osovini ili je kao mala prikolica.....:scratch
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
dobar ti je stroj..
kaj mu dođe ovo...
2hx3x8g.jpg

Možeš li malo bolje poslikati mjenjač?

Inače na taj zakrivljeni komad čelika se kače "kolica", dva kotača od 8" i sjedalo, i pičiš bez skidanja freze.

ps. što ti znači "bečejka"?
 
Na vrh