• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

becar

B

becar

Guest
pozdrav, ja sam Marko. ja sam iz Gradišta. imam 14 god. imam traktore:rakovicu 65 i IMT 542. Radim oko 20 jutara zemlje. Bavim se stočarstvom i ratarstvom. Od kultura uzgajam kukuruz, pšenicu, ječam, zob, tritikale. Uzgajam svinje i ovce. Svinja imam 20-ak, za kulenje. Ovaca 13 za prodaju.

Od priključaka imam:
plug IMT 756 2x12''
tanjurača 24 diska
rasipač umjetnog gnojiva
grablje(sunca)
kosilica za traktor
sijačica za kukuruze
šprica
kultivator 4 reda
tri prikolice

Pozdrav!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Prijatelju dobro došao!!!! Ako te što zanima slobodno pitaj i ako ti možemo pomoči, pomoči čemo!!!
Kad uhvatiš vremena malo rajku i iemtea poslikaj i stavi na forum! Nadam se da si naučio postavljat slike kako sam ti ja objasnio!
Eto, toliko od mene, inače, ja i bećar idemo u isti razred!
 
J

jokapz

Guest
Bečarno dobrodošo na forum.... ;)
Sam da znaš ime se mora opravdat da čujemo jedan dobar bečarac... :partyman:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dobrodošao na forum. daj nabacaj neke slike ako imaš pošto smo ih željni jer forum od tog živi :lol: :D :mrgreen: (šalim se)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Slika od bećara:
mov055960001.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh