• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

bečarina55

B

bečarina55

Guest
pozdrav novi sam na forumu!!imam 14,5 godina. vikendom i praznicima se bavim poljoprivrednom. dosta radi na njivi ali i kući oko goveda.
dolazim iz sela pokraj vinkovaca u Slavoniji.držim oko 40 goveda i imam oko 50 jutara zemlje
ono NAJVAŽNIJE/NAJBITNIJE-od traktora imam:torpedo 55 a adriatic i Belarus 920 mtz.
od strojeva imam:plug imt 757 dvije brazde 14",dva pluga dvije brazde 12",plug jednobrazdni 16",tanjuraču 28 diskova,drljaču 4 krila,sjetvospremač našička zvijezda 3 metra,još jedan manji 2,2m,,utovarivač hu-4,prikolicu za gnoj Krone,silokombajn sip sk 80,samoutovarnu prikolicu sip novi pionir,prskalicu leško 600l,rasipač(mislim 350-400kg)naletni utovarivač,prikolicu zmaj 8-9t,malu prikolicu(platon)balirku welger ap 45,kultivator imt dvoredni grablje za sijeno(sunce)rotacionu kosilicu sip 165. to je mislim sve!!!;)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Dobro došao !! :partyman:
Dobre strojeve imaš :supz: koliko je kubika samoutovarna a koliko je Krone za stajnjak?
Šta imaš od stoke, muzne krave ili sistem krava - tele?
 
B

bečarina55

Guest
HVALA!!samoutovarna je mislim 20cm3,krone je 4 tone, a od goveda imam i muzne krave, i ostavljam sve ženske teliće za pomladak,muške nekad tovim,a nekad ih prodam male
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Odlično!! A samoutovarna je valjda 20 m3 a ne cm3 :p
Jel Krone "Optimat"? Prijatelj mi ima sličnu takvu, kod njega je Krone Optimat, samo neznam koliko je t nosivosti
 
B

bečarina55

Guest
Odlično!! A samoutovarna je valjda 20 m3 a ne cm3 :p
Jel Krone "Optimat"? Prijatelj mi ima sličnu takvu, kod njega je Krone Optimat, samo neznam koliko je t nosivosti
a je.i ga zahebo sam se za samoutovarnu!! da 20m3, da KRONE Optimat!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša......................:partyman::partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću u najbolji godina!? 14,5 godina??? i dobro nam došal! ...

., lipo predstavljanje, dobri strojevi i imanje., sve pohvale! ...

., evo, na samom početku mog pisma tebi, molim te da popraviš svoje godine barem u predstavljanju, na početku svog pisma?, novi forumašu bečarina55!., nemoj se uvrediti - naljutiti., očito tipfeler.-

., aj Bog!, sretno TI sa delom, čitamo - pišemo se ...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Dobrodošao na forum..

Super su tablice,dali je to original ili samo kao "modni detalj"?
 
B

bečarina55

Guest
ma "modni detalj" , originali su na zadnjim blatobranima,a ove će bit na prednjoj strani!!kad ih stavim ću uslikat!! :D :)
 
G

GROF

Guest
., mišljenje, daje se ...

"GROF"- nerazumijem šta da popravim u godinama???

., oprosti., mislio sam da imaš 55 godina kada imaš tako veliko imanje, strojeve, stoku, tako puno rada., ???., mislio sam da si zabunom napisao da imaš 14,5 godina?., onda je to očito imanje tvoje obitelji i TI njima pomažeš., eh super., sada smo sve razjasnili., sretno TI mladiću! ... :mrgreen: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

.,p.s., super su TI modni detalji.-
 
Na vrh