• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodano Berač lješnjaka kombajn usisavač TONUTTI

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Prodaje se berač lješnjaka TONUTTI, stroj je nova tipa (isti princip rada kao najnovije FACME).
Na konstrukciji nije ništa zavarivano (znači turbine su u balansu, kod disbalansa se stvaraju vibracije i sve puca).
Ugrađen je komušač, kopčanje je izvedivno na gornju ili donju poteznicu.
TONUTTI izrađuje iznimo kvalitetne strojeve, danas se bazirao na teške poljoprivredne priključke.

Karakteristike stroja:

- kopčanje na donju ili gornju poteznicu traktora (dodatno je ugrađeno i za gornju poteznicu)
- ugrađen komušač za istarski lješnjak
- sortiranje lješnjaka ( ima dodatnu turbinu na kojoj se regulira protok zraka i lagani lješnjak šalje u treću vreću)
- mogućnost priključenja dva usisna crijeva

Vlasnici smo stroja 4 godine, stroj je mehanički u odličnom stanju, kod nas je uvijek bio garažiran.
Uz stroj dolaze i dva crijeva za usisavanje dužine cca. 5 metara. Stroj je moguće pustiti u probni rad.

Stroj se nalazi u okolica Daruvara, stroj je pogonio IMT 542 (znači i 539 ga može pogoniti).
Literatura kaže da je ovaj stroj dovoljan za max. 10 hektara, ali moja preporuka je za plantaže do 6 hektara.
Prodaje se zbog širenja proizvodnje.

Kontakt:
0989018775
098422887

Cijena: 3500 EUR












upload images
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Kvalitetan i odličan stroj

Kontakt: 0989018775 ili 098422887
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Vidio sam stroj u živo i ima moje preporuke.... Nešto slično kao moj isti princip samo manjih gabarita
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Stroj je danas zakaparen, idući tjedan bi trebao otići pa ću onda napisati poruku za LOCK, zasad nek ostane ovdje, ali je u biti prodan !
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Stroj je otputovao, PRODANO, može brisanje ili zaključavanje.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh