• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bicikli

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Meni vrlo drago prijevozno sredstvo,naročito ovdje u gradu,uz sav javni prijevoz ZET-a.Od kad su ukinute besplatne karte za studente,još draže.
Vjerovali ili ne,ali biciklom najprije stižem na cilj.Svako jutro ako je vrijeme pogodno,vozim se 7 km do faksa.Tako dnevno znam napravit i po 20 km.


Evo moje pile.. City bike,28'' uske gume.

Slika0147.jpg
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Da i ja predstavim svoje glavno prijevozno sredstvo.S njim prelazim jako puno kilometara po svakakvim putevima po selu,ide i po blatu i trnju.


Uploaded with ImageShack.us

Uglavnom se vozim po ovakvim putevima 8)


Uploaded with ImageShack.us

Ide i po vodi


Uploaded with ImageShack.us
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
kumić pa ti si gori od mene...ja sad kupil novu zwer još nije probala po blatu ići...treba je isprobati...slike sutra
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
kumić pa ti si gori od mene...ja sad kupil novu zwer još nije probala po blatu ići...treba je isprobati...slike sutra
Ajd nabaci neku sliku s test vožnje :)
Ovaj moj je oko 10 godina star i još ide ko novi.Moram ga samo prefarbat,jer ima dosta hrđe :rolleyess:
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
Ajd nabaci neku sliku s test vožnje :)
Ovaj moj je oko 10 godina star i još ide ko novi.Moram ga samo prefarbat,jer ima dosta hrđe :rolleyess:

pa već je on odradio test vožnju...ima napravljenih 600 km...star je oko 4 mjeseca...sutra ga poslikam i nabacim slike
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
Ti si lud ako bi s ovim išo u blato.To je gradski bicikl za kulturnu vožnju,nikako za blato... Inače,lijep bicikl. ;)

taj blata vidio nije,a ni neće,nema baš gume za blato,taj ne silazi s asvalta...a ide ko raketa..
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
Hm,hm dobra ti je pila,ne želim ni znat koliko košta :finga: :finga:

košta dosta ali mi nije žao para,prema montiću ovo je kao da si sjeo iz jugića u mečku...
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
evo kao što sam i obečao kolegi kumiću stižu slike mojeg prevoznog sredstva...
TREK 3700





i evo ukupni kilometri na njemu....

 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
evo kao što sam i obečao kolegi kumiću stižu slike mojeg prevoznog sredstva...
TREK 3700

Lijepa mašina,pogotovo mi se sviđa jer ima brzinomjer.
Jel udobno ovo sjedalo,ja sam imo slično takvo,po rupama bi mi rit utrnula :mrgreen: :mrgreen:
 
R

Rum-Surfer

Guest
Nisam nasao nijedan drugi tread sa biciklima pa reko idem tu staviti...
Uglavnom, moze se osvojiti biciklisticka majica preko facebook stranice velocity bikewear-a - samo treba ostavit komentar na dizajn majica.
Ja ostavio, sad cekam da me odaberu :supz:
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Evo mog prevoza za lagani obilazak......star 5 g, i tada plaćen nekih 480 kn....do danas se mnogostruko isplatio.


 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Prošle godine sam išao sa njim 7 i pol mjeseci na posao i s posla......dnevno 14 - 15 km.....E kad se sjetim koliko smo puta pokisli........Bojao sam mu blatobrane i zamjenjena mu je zadnja guma.To su sva dosadašnja ulaganja.U skoroj budućnosti bi mu trebao zamjeniti pedale, jer su se rasklimala.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
Meni vrlo drago prijevozno sredstvo,naročito ovdje u gradu,uz sav javni prijevoz ZET-a.Od kad su ukinute besplatne karte za studente,još draže.
Vjerovali ili ne,ali biciklom najprije stižem na cilj.Svako jutro ako je vrijeme pogodno,vozim se 7 km do faksa.Tako dnevno znam napravit i po 20 km.


Evo moje pile.. City bike,28'' uske gume.

Slika0147.jpg

Sava, 8 ili 9 paviljon?

Inače, doma mi je bicikla glavno prijevozno sredstvo.A u zg sam nakon par godina života nabavio biciklu i preporodio sam se čim više nisam bio ovisan o Zetu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh