• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Blokade puteva u Vojvodini

  • Temu pokrenuo VOJVODJANIN
  • Datum prvog posta

Skal

Član
Tu od
15 Lip 2011
Poruka
31
Koji su zahtjevi seljaka na blokadi u Beogradu?
Odlazeća garnitura lopovske vlasti oće da daje subvencije po kg-kolko kila tolko novca uglavnom to dode oko 80-100eu po hektaru a preradivači su odma počeli jeftinije da ugovaraju suncokret i repu pa samim tim poljoprivrednicima ostaje samo šipak e štaće biti do kraja videćemo jer više se nema kud ovo je već dno a do Beograda nas nepuštaju jer Beogradani su zaštićena vrsta ljudi a nas vojvodane ko šiša ovo je bila danas pre podne za malo dase potuku mada policija je dosta uzdrzana verovatno jer ubrzo kreću izbori http://www.youtube.com/watch?v=hb9Vtb-aYHQ&list=UUMy0DqiWlfYaT3hQBARCF9A&index=10&feature=plcp
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nema se šta za reči nego vrag došao ,i hoče da istrjebi seljaka sa ovih prostora da ljudima otmu zemlju i prodaju je stranom izrabljivaču i onda neki političari bez obzira na sve mogu izjaviti da bude bolje:mad::mad::mad:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Jako slična situacija kao i na Slavonskoj aveniji na zadnjem prosvjedu u Zagrebu.Bio sam tamo u trenu kad su kompletno blokirali cestu.Odmah se strčala sila interventne policije.Sve što su ljudi tražili je da ministar bude čovjek i izadje među ljude da razgovaraju i da mu kažu što žele. No on je to odbio,nije htio primiti seljake.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Kaj me briga, kaj te iste puteve nisu blokirali 91, neg su mahali cvječem...
koji si ti tulipan...91 mnogi od njih nisu niti rođeni
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Daj si dečec malo bolje poglej video !
hvala na komplimentu prijatelju, dečec ima 50 proljeća i prošao je sva ratišta, i nemam predrasude prema nikom, jer u svakom žitu ima kukolja, i s ponosom pišem svoju lokaciju, za razliku od nekih kojih se srame ili boje nečeg da stave svoju lokaciju.podržavam ove ljude jer se bore za pravdu.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
hvala na komplimentu prijatelju, dečec ima 50 proljeća i prošao je sva ratišta, i nemam predrasude prema nikom, jer u svakom žitu ima kukolja, i s ponosom pišem svoju lokaciju, za razliku od nekih kojih se srame ili boje nečeg da stave svoju lokaciju.podržavam ove ljude jer se bore za pravdu.

Tako je! I oni rade svoj seljački posao kao i mi i ne daju da im netko uzima njihovo pravo na zasluženu dobit.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
hvala na komplimentu prijatelju, dečec ima 50 proljeća i prošao je sva ratišta, i nemam predrasude prema nikom, jer u svakom žitu ima kukolja, i s ponosom pišem svoju lokaciju, za razliku od nekih kojih se srame ili boje nečeg da stave svoju lokaciju.podržavam ove ljude jer se bore za pravdu.

Je onda se i v kukolju najde žita ...
 

Skal

Član
Tu od
15 Lip 2011
Poruka
31
Kaj me briga, kaj te iste puteve nisu blokirali 91, neg su mahali cvječem...
zao mi što tako razmišljaš ja sam 91 imao 17godina i samo sam sa tugom gledo štase radi i kao drugo ovo je bio protest VOJVODANSKIH poljoprivrednika a 90% nas ne mirišemo Beograd,tako da šteta je nekog prozivat i normalno u svakom zitu ima kukolja
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
držite se Vojvođani ,jer vi kao i u Hrvatskoj zlatna Slavonija najjači sa poljoprivredom ali lakomi političari to sve razjebu u korist privatnih ciljeva:madmana::madmana:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Odlazeća garnitura lopovske vlasti oće da daje subvencije po kg-kolko kila tolko novca uglavnom to dode oko 80-100eu po hektaru a preradivači su odma počeli jeftinije da ugovaraju suncokret i repu pa samim tim poljoprivrednicima ostaje samo šipak e štaće biti do kraja videćemo jer više se nema kud ovo je već dno a do Beograda nas nepuštaju jer Beogradani su zaštićena vrsta ljudi a nas vojvodane ko šiša ovo je bila danas pre podne za malo dase potuku mada policija je dosta uzdrzana verovatno jer ubrzo kreću izbori http://www.youtube.com/watch?v=hb9Vtb-aYHQ&list=UUMy0DqiWlfYaT3hQBARCF9A&index=10&feature=plcp

Vidi ovog p. .dera sto udara palicom po traktoru :axe:.
Otkud mu pravo da lupa po tome, nije to on kupio :x
Koji prostaci, policija treba da budu za ugled, a oni psuju ko kocijasi


A ovom sa Zetorom skidam kapu :supz: ovi se nesto suzdrzavaju, a on juris
 
V

VOJVODJANIN

Guest
zao mi što tako razmišljaš ja sam 91 imao 17godina i samo sam sa tugom gledo štase radi i kao drugo ovo je bio protest VOJVODANSKIH poljoprivrednika a 90% nas ne mirišemo Beograd,tako da šteta je nekog prozivat i normalno u svakom zitu ima kukolja

Ispravka 95%....
 
Na vrh