• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bobostar

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
Kako pravila nalažu, red je i predstaviti se.
Nadimak bobostar (nekako mi se lako pamti) a ime David Gluhic.
Kako se u potpisu može vidjet, uža specijalnost je gnojidba bilja (i sve vezano uz tlo i klimu).
Po struci uskoro dr.sc.agronomije, a do sada mr.sc. (eto ima se i titula).
A radno iskustvo?
Porijeklom iz poljoprivredne obitelji (do djedinog koljena, a onda naravno nacionalizacija i prelazak na turizam; a onda ja ponovo malo u poljoprivredu), rad u Italiji i Kanadi (poljoprivredni instituti), pa 10 godina u Poljoprivrednom institutu u Poreču.... između ostalog i predavač na Poljoprivrednom odjelu Poreč, Veleučilište Rijeka (kolegijii Tloznanstvo, Navodnjavanje i Agroklimatologija).
Doma sada samo poljoprivreda za vlastite potrebe (vinova loza i povrće; punoooo povrća).

Na forumu prije svega radi "šireg sagledavanja poljoprivredne problematike i šire" tj. vidjeti što ima, kakvi su problemi i pomoći ako se može.

Inače, autor sam bloga i mini tematskog portala na temu gnojidbe. Pa svratite malo... web lokacije u potpisu.

Eh, da, skoro zaboravih, lokacija Poreč.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dobrodošao
i nadam se da ćeš nam pomoći s obzirom na školovanje a i mi tebi ako ti bude što trebalo ( koji savjet)
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Pozdrav prijatelju. Jako cijenim tvoje entuzijazsm i želju da nam pomogneš da postanemo bolje educirani i manje griješimo u krucijalnom segentu uzgoja biljaka. Još više cijenim tvoj blog i stranicu. :partyman: . Hvala na pomoći do sada, a nadam se da ćeš tako nastaviti i u budućnosti. :D
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
Hvala na podršci. Izgleda da sam pokupio gripu (ali ne onu roktavu) pa sam sada malo "van stroja"; ali bit' će još zanimljivih materijala.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,,,nadam se da če bit korisnih informacija,,,,i za tebe i za nas........:p:p
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav i dobro nam došli gospon magistar!

., a svakako med nami seljacima!, većim ili manjim, dobro dojde školovanoga kadra!...

., aj Bog!, čitamo se ... SRETNO!!!...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pozdrav David i hvala na svim savjetima preko PP i na forumu. Čitamo se. Poz
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Pozdrav, dobro došao,
malo kasnim al za dobre želje nikad nije kasno,,,,,:gitarist:
 

Najnoviji postovi

Na vrh