• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bog daj!

N

Nikola_PM

Guest
Lijep pozdrav forumskom puku!

Moje ime je Nikola, 89. sam godiste.
Posto sam odrasao na selu, poljoprivreda me oduvijek zanimala te sam od malih nogu "capkao" za bakom po trsju, ledinama i vrtu
Omiljeni hobi mi je vinogradarstvo.

Trenutno sam student specijalistickog studija projektni menadzment.
Na ovaj form sam se registrirao kako bi dobio sto vise konstruktivnih savjeta za uzgoj ljeske. Naime, kanim pokrenuti plantazni uzgoj iste, ali prije svega u sklopu studija napraviti pokretacki elaborat projekta plantaznog uzgoja.


Veselim se suradnji sa svima vama!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro nam došal!!
ima sve više nas vinogradara :partyman:

sretno sa ljeskama!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..................:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću Nikola u najbolji godina, dobro nam došal! ...

., lipo predstavljanje, svaka čast i fala., veselimo se i mi SVI novim snagama poput tebe u obostranoj suradnji.- ., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

., p.s., ... Bog daj! ... ., ova uzrečica pozdrava iz moje mladosti!, vrati me u moju burnu i predivnu, nikad neprežaljenu mladost!, ovu uzrečicu nis čul zadnji 15 godin., uh, da, letidu godine ko blesave., ...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh