• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bogec

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
a bogec mora pobijediti , najmanje kose najvise brade od svih kandidata :lol:
to ti je uspijeh zagarantovan :p

nego zjocko ja sam mislio da mogu pogledati tu emisiju a ne samo uvodnu spicu , il' sam se ja negdje zahebnuo :scratch
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Neznam, možda ima na YouTube-u, prošvrljaj... ja ak gledam, gledam na RTL - u...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
zjockoo kaže:
Neznam, možda ima na YouTube-u, prošvrljaj... ja ak gledam, gledam na RTL - u...
A kad se prikazuju epizode i koliko ih je bilo do sad?
Videl sam samo uvodnu i jedne davne nedjelje.
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Bogec višak cura koje te traže upoznaj s ovim dečkovima kaj su ti zavidni i nemaju hrabrosti za nekaj takvo.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sretno!!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Ronin kaže:
Bogec višak cura koje te traže upoznaj s ovim dečkovima kaj su ti zavidni i nemaju hrabrosti za nekaj takvo.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sretno!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bas si djubre , moze ih upoznati sa nama ozenjenima

onako rekreacije radi :lol:
 
G

GROF

Guest
...pa BOGEC!!!., sretno ti bilo!
lipo ti sve isprobaj., pa ka najbolja bude tebi, /ZNAŠ NA ČA MISLIM?/, a voli zemlju i kravice!., zadrži je,
ženi je!..., i sve ča ide sa tim redom pomalo!
P.S., mogal bi nas pozvat na veselicu!...
 
H

huki

Guest
Pozdrav vrijednom forumašu!
Volio bih da si nađeš osobu s kojom češ se slagat čitav život u dobru i zlu. Po tvojim postovima i slikama vidi se da si vrijedan, marljiv, iskren i pošten. Svi u mojoj obitelji navijamo za tebe. Ako me ikada put nanese u tvoj kraj javit ću ti se. Držimo ti palčeve i sretno sa "ODABIROM" ................................?
 
A

Alen

Guest
bogec kaže:
alene, pa uopće ne sumnjam da budeš nešto sredio, posluži se fiksnim telefonom ionako ga koristiš :mrgreen:
za one koji ne znaju, ja na polju orem, dođe alen kod mene doma, a mene nema, vidim ja zvoni mi mobitel , vidim kučni moj broj, ja se javim a ono alen na telefonu, domišljato 8) to cjenim, osječaj se kao kod kuče :D

Ja sam uljudno pitao tvoju baku jel mogu telefonirat jer nisam imal kuna na mobu 8) ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
alene sram te bilo prevario si baku za nekoliko kuna :mrgreen: :mrgreen:

refundiraj to pod hitno , plati baki pivo i cevape :lol:
 
A

Alen

Guest
E moj savo............. Sam mi je ža što nisam išao svama poslje sajma :(

Ima baka dobru penziju :roll: ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
ma nije bitno kolika je penzija :scratch bitno je kako se baka rastaje od novaca :mrgreen: :lol:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
hvala svima na lijepim željama :D

sam vi pišite bez obzira javio se ja ili ne u ovoj temi
 
H

Helena

Guest
bogec kaže:
hvala svima na lijepim željama :D

sam vi pišite bez obzira javio se ja ili ne u ovoj temi
odabereš li kao ja onda si naj..o. ;)Hoće sve radit i u sve se kuži .Kako stvari stoje ja budem preuzeo sudoper :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Helena kaže:
bogec kaže:
hvala svima na lijepim željama :D

sam vi pišite bez obzira javio se ja ili ne u ovoj temi
odabereš li kao ja onda si naj..o. ;)Hoće sve radit i u sve se kuži .Kako stvari stoje ja budem preuzeo sudoper :D
Ti si dobro prošel. Moja neće nikaj raditi i u nikaj se ne kuži. Kako stvari stoje ja budem preuzeo sudoper.
Dakle, barem se u jednom slažemo :lol:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
molim sve ponuđače sudopera i ostale kučne opreme poput mixera na kardanski pogon za kolače, veš mašina sa vario centrifugom, mikrovalnih sa vodenim hlađenjem da stave oglas u ovu temu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

znači ne gine mi sudoper 8)
oduvijek mi je bila želja šivat vilerov goblen, znaš ono neki motiv 200x150cm, djevojka i mladić pod drvetom i tak to 8)

super bi mi bilo peči kolače, volim onu kremu tj biskvit prije neg se metne u tepsiju peči, tak da meni uvijek treba dupla masa 8) sve poližem 8)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
onda prijatelju moj tebi treba muskarac a ne zena :roll:

posto ako to sve znas imas sve karakteristike jedne zene. NHF :lol: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
savoris kaže:
onda prijatelju moj tebi treba muskarac a ne zena :roll:

posto ako to sve znas imas sve karakteristike jedne zene. NHF :lol: :mrgreen:

ja sam samo rekao što bih želio ako me več sudoper dopadne, ali nisam rekao da ja to znam radit 8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh