• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bogec

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Mrki88 kaže:
skužio sam !!! :D
Internet čini čuda.... :lol: :lol:
sretno ,kolega... :supz:


evo kako izgleda mačak na vručem limenom krovu :mrgreen:



ekipa je bogovska, takvu ekipu srečete jednom u životu i nikad više :D odlične osobe :D

ne morate brisat postove, samo ja moram imat cenzuru, tj smijem pokazat samo ono što je več prošlo drugo ne, mi imamo svoje živote pa tako i ovu emisiju, koju vi komentirate na osnovu onog što vidite na rtl-ovim stranicama ili na rtl televiziji
a ako ja stavim neku sliku na amaterskoj razini i to možete komentirat

mi poljoprivrednici smo blisko vezani svojim poslom ovakvim emisijama stoga ja vam neću ništa branit, pogotovo jer ja nisam niti otvorio temu niti se u njoj nešto reklamiram jer nemam vam šta prodat, al eto to če valjda biti jedina tema o jednoj osobi koja sama nebude otvorila temu o sebi a svi če sve znati pa čak i kako mi krov na kući izgleda :!:

ja vam dajem slobodu, al nemojte zaboravit da sam ja jedan od vas, POLJOPRIVREDNIK BOGEC
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Danas jedan od nas, a sutra celebrity...kakav Ante Gotovac sa svojim Mercedesom, glavna vijest na svim internet stranicama će biti Bogec sa svojim Masseyom :D :D :mrgreen:
 
H

Helena

Guest
bogec kaže:
Mrki88 kaže:
skužio sam !!! :D
Internet čini čuda.... :lol: :lol:
sretno ,kolega... :supz:


evo kako izgleda mačak na vručem limenom krovu :mrgreen:



ekipa je bogovska, takvu ekipu srečete jednom u životu i nikad više :D odlične osobe :D

ne morate brisat postove, samo ja moram imat cenzuru, tj smijem pokazat samo ono što je več prošlo drugo ne, mi imamo svoje živote pa tako i ovu emisiju, koju vi komentirate na osnovu onog što vidite na rtl-ovim stranicama ili na rtl televiziji
a ako ja stavim neku sliku na amaterskoj razini i to možete komentirat

mi poljoprivrednici smo blisko vezani svojim poslom ovakvim emisijama stoga ja vam neću ništa branit, pogotovo jer ja nisam niti otvorio temu niti se u njoj nešto reklamiram jer nemam vam šta prodat, al eto to če valjda biti jedina tema o jednoj osobi koja sama nebude otvorila temu o sebi a svi če sve znati pa čak i kako mi krov na kući izgleda :!:

ja vam dajem slobodu, al nemojte zaboravit da sam ja jedan od vas, POLJOPRIVREDNIK BOGEC
:oops: :oops: :oops:
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Bogec pa kaj ne veliš da si to ti! :)
Pa mi smo skupa na faks išli! Mislim da je i tvoja sestrična u grupi s nama bila???!!!Visoka ,duge tamne kose(zaboravil ime :madmana: )
 
H

Helena

Guest
ups! Mislim da smo otvorili zanimljivu temu ,kako stvari stoje ,bude postova ko"u priči . :D Kako stvari stoje, bude bogec svoj pseudonim prepravio u pseudonim "tajkun". :lol: Todorić i Mišković budu male mace :D
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Bogec svaka čast.
more dil? :D
ja tebi šogoricu rentam a ti meni Fergusona?
nemoj mislit slučajno da te zafrkavam ili se sprdam,osobno mislim da tak nekaj teba imat hrabrosti napravit,ne radi sebe neg kak bi se reklo sela.

svaka čast sam napred i želim ti sreču u traženju djevojke /žene koja če cijenit,poštovat tebe i to čime se baviš.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
puknuti kaže:
Da sam ja žensko zaobilazil bi bogeca
:lol: :lol: :lol: zašto pa nije valjda tako opasan :lol: :mrgreen: ili ipak :?: :mrgreen:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
puknuti kaže:
Da sam ja žensko zaobilazil bi bogeca
:mrgreen: :mrgreen: :rolfer: :rolfer: :mrgreen: :mrgreen:
 
A

Alen

Guest
Nebu niš dok nedođem tamo i dogovorim sa lorenom neke stvari 8)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
puknuti kaže:
Da sam ja žensko zaobilazil bi bogeca
a do tada zaobilazit cemo mi tebe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ode bogec i biznis je...s poljoprivredu :cry:







salim se bogi naravno ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
daniels kaže:
Bogec svaka čast.
more dil? :D
ja tebi šogoricu rentam a ti meni Fergusona?
nemoj mislit slučajno da te zafrkavam ili se sprdam,osobno mislim da tak nekaj teba imat hrabrosti napravit,ne radi sebe neg kak bi se reklo sela.

svaka čast sam napred i želim ti sreču u traženju djevojke /žene koja če cijenit,poštovat tebe i to čime se baviš.

hvala :D

el je to rentanje sam sezonsko il na više godina mislim šogoricu za masseya, jer ipak je šogorica potrošać a massey stvarač, bar ja tak mislim:shock: :mrgreen: :idea: al morti se varam :idea:

nije meni problem uopće radit nešto takvo, biti u javnosti, ima to i jebeno dobrih prednosti, eto bum postao sponzoruša :mrgreen:

puknuti
pa el ti mene ne voliš, kaj nisam tvoj tip :mrgreen: ajd dam ti paletu kana da me zavoliš :mrgreen:

pajdo
da to sam ja, hmmmmmmmm e kad bi ja vidio tvoju sliku onda bi znali el smo se bar jednom napili 8)

helena
ja sam i dalje vaš bogec, a i nisam neki tajkun, možda moralno da ali po novcima ne, al ko zna kad postanem sponzoruša :mrgreen:

alene, pa uopće ne sumnjam da budeš nešto sredio, posluži se fiksnim telefonom ionako ga koristiš :mrgreen:
za one koji ne znaju, ja na polju orem, dođe alen kod mene doma, a mene nema, vidim ja zvoni mi mobitel , vidim kučni moj broj, ja se javim a ono alen na telefonu, domišljato 8) to cjenim, osječaj se kao kod kuče :D

MM
misliš da bum zasjenio antu, e treba mi simonica :D 8) silenzio stampa :!:

savoris

jeeee to je celebrity poljoprivreda, onak na blatni način, po seljački ništ fensi šmensi, osim par detalja


vidiš ovo je zanimljiva tema, svi pišu o meni, ja ne moram ništa :D i svi sve znaju :D



evo koji detalj
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Ajme koliko ljudi ometa tebe i Lorenu :D :mrgreen:
Odakle si samo dovukao struju za kameru :scratch :scratch
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
sad mi je tek jasno zakaj je ona kravica tak zblescena bila




Pa Vas je bilo ko beloga gra :mrgreen:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Na tvom mjestu primil bi se Lorene...veliš da zna dobro balirati, a? :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
M.M. kaže:
Odakle si samo dovukao struju za kameru :scratch :scratch

zakaj, koja je fora sa strujom, pa kamera radi na baterije, a kablovi idu do drugog dečka lijevo koji je tonac i on to ima spojeno kod sebe
žišku

hmmmmmmmmm baliranje, sve ste vidjeli :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
ja cackao po guglu i nemozem naci emisiju o bogecu :scratch pomoc ????

moze na PP
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Bogec dumo se dogovorili,kog boga da ti svaki i celi dan kvoca :D
a netreba meni ni ferđo svaki dan :lol:

malo šale naj zamerit.
 
Na vrh