• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bojanje priključaka

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Evo otvaram ovu temu bojanje priključaka zato jer sam danas obojio vilie za bale pa de se malo pohvalim ;) :p
evo slika prije pocetka bojanja:
Obrisan neispravan link.
tijekom bojanja.
Obrisan neispravan link.
a zavrsna slika sutra..

BTW:ako ste vi koji stroj obojali obavezno stavite slike :p :!:
 
B

Bobo

Guest
Jaoo, negdje imam slika bojanja tanjuraca, sadilice/sijacice za kukuruze ali ne mogu pronaci. Pretrazit cu i bratov kompjuter, mozda su tamo...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja imam dost toga na kompu isto, recimo vidio si one moje slike samoutovarne prikolice! :mrgreen:
 
S

Sesva

Guest
zalijepit cu ja ovdje radih mojih i ruku moga staroga , nosac bala za zadnju hidrauliku , ali za dvije bale , jos je u izradi isto kao i skare za izvlacenje drva , evo skare cu poslikat sutra ako se sjetim , a ovo kad cemo zavrsit !!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
ajde samo požuri i nemoj samo obečavat nešto i nalijepi :roll: :p
 
J

Jadranko

Guest
Sesva kaže:
zalijepit cu ja ovdje radih mojih i ruku moga staroga , nosac bala za zadnju hidrauliku , ali za dvije bale , jos je u izradi isto kao i skare za izvlacenje drva , evo skare cu poslikat sutra ako se sjetim , a ovo kad cemo zavrsit !!

hehe ovo pocima biti smjesno.
zar je decko toliko nabrijan da misli da ima traktor :lol: :lol:
 
S

Sesva

Guest
a jeste ziceri , ajde idem sada dolje u garazu poslikat škare za izvlacenje drva , ali jos nisu gotove , a ovo ostalo cu poslije !

Nisam bas sad dobar s vremenom jer u 10 idem k jednome covjeku prigrinjat i vozit bale !
 
S

Sesva

Guest
Evo slika a sad jurim radit, pozz !!!!!!

Kad zavrsimo ono cudo za nosit dvije bale iza onda cu to slikat zasad nis !

Obrisan neispravan link.

__________________________________________________________________________

Obrisan neispravan link.
 
S

Sesva

Guest
Na škare ove kaj prima jos dolje treba zavarit zube , izbusit rupe na njima gore i spojit ih obje , pa spojit s lancem , te stavit na nosac toga klinove kaj se kopci na hidrauliku , i gore malo prosirit rupu za klin na poteznicu i to bi bilo to i škare spremne, to cemo zavrsit iduci tjedan i ofarbat ih u metalik boju , tj ici ce cink na to !!!

hehe da kromiramo to ??????

Jebeno bi bilo kromirano hehehehe !
 
S

Sesva

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
no daj jer i ja nešto takvoga moram izradit... :blackeye


Cekaj budem vec jedan dan , ali kad zavrsimo u cem je problem jbt , oces da ti nacrtam kak to treba izgledat pa ti zakeljim ovdje sliku ???
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
pa zašto bi to kromirao ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :scratch
m adaj da iz šume izvlačiš drva :lol: :lol: samo s temeljnom i neka zelena i crvena i da je čim prije u pogonu a ne da kromiraš :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Sesva kaže:
marko hurlimann xa86 kaže:
no daj jer i ja nešto takvoga moram izradit... :blackeye


Cekaj budem vec jedan dan , ali kad zavrsimo u cem je problem jbt , oces da ti nacrtam kak to treba izgledat pa ti zakeljim ovdje sliku ???
CRTAJ.... :twisted: :twisted:
btw..lijepo i uredno :mrgreen:
 
S

Sesva

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
pa zašto bi to kromirao ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :scratch
m adaj da iz šume izvlačiš drva :lol: :lol: samo s temeljnom i neka zelena i crvena i da je čim prije u pogonu a ne da kromiraš :mrgreen:



To je bila šala za krom , ajde idem ovo sad za dvije bale nacrtat , ali neznam sto je tebi MARKO HURLIMAN tu tak komplicirano za napravit da ti moram crtat , samo sto je to nezgodno za cestu zbog širine pa bi bilo pogodno da se kopci na polju i nose s tim bale na mjesto , ali imam ideu za druge saklopne !

Markec koje da ti nacrtam , fiksne ili saklopne ???
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
ma nije komplicirano nego želim vidjet kak tp izgleda u izradi :p :p
ti nacrtaj oba 2 :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
šta još nisi :scratch :scratch :scratch :?:
ti mene zahebavaš ili šta :?:
 
Na vrh