• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bojanje priključaka

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Sesva kaže:
pjeske idem , i idem na Brezovec slikat Case-a , majke mi idem sad pjesice !

Vratim se valjda za oko pola sata !!!

Cekaj me tu na forumu Markec da ne bi bilo da dajem samo puka obecanja !!
a zkj ideš pješice nemaš bicikl??
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
heheh,nema ta tema da ide pod ključ..
samo čemo izbrista neke postove i gotovo..
 
S

Sesva

Guest
Za ovo gore , imam 16 godina i evo slike od Case-a , a Landini nema doma jer je vlasnik otiso malčat nesto tamo !

btw. nisma iso s biciklom jer sam zdrobio masinicu !

Case III MX 255 MAGNUM

Obrisan neispravan link.

Uspio sam samo ovu sliku hostat na imageshack i vise mi nece , imam ih jos 5 , jer znate mozda neku drugu stranicu di mogu hostat slike ??
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
:prayer: :supz: :supz: :supz: :supz: ...
stvarno povlačim one riječi od prije.. 8)
 
S

Sesva

Guest
dobro zaboravi to , daj ti meni reci gdje da hostam ostale slike ??

Jel imas msn da ti ih posaljem pa mi ih ti hostas i das mi linkove ??
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
imam msn...
ja ti imam moj album ali možeš i preko...nekog druogo piše ti u pravila za postavljanje slika :!:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sesva isto povlačim ako sam malo pretjerao, nego daj još ostale slike što si rekao.

Jel se možda zna koliko bi ljudi htjeli za taj CASE??????
Da ga kupim još dok je vruče!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , ima da cijelo selo sravnam sa zemljom kad prođem, a ljudi če umirati od straha kad vide grdosiju!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D
 
S

Sesva

Guest
Evo jos imam za slikat MF 698T , to cu dok cu cozit silazu , jucer mi se ukazala prilika da slikam Landinija REX 75 i nisam uspio jer je prazna baterija na mobu bila , i jos moram slikat New hollanda TM 155 !!!

Ima ti ovdje kod mene pregrst grdosija od traktora !!

Ovdje je raj grdosija !
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
MA ima i kodmene, smao po selu baš i nenosim fotoaparat...ali morat ču se jednom provozat po selu sa fotičem...
 
S

Sesva

Guest
unajmi si nekoga novinara ,pa neka slika traktore po selu ... hehhee :D :lol: :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
To bi prije ti trebo nekoga unajmit da poslika i postavlja sve slike na forum koje si obečo...ja što kažem stavim...bar ja mislim tako..
 
S

Sesva

Guest
:evil: :evil: :evil:

Ak sam reko da cu slikat slikat cu ... kako sam i za Case-a napravio !!!!

Ali sto da napravim , da udem covjeku u garazu i slikam , pa cekam dok ce izac na polje pa ulovim priliku i slikam !
 
A

Ado

Guest
-Cao svima . Kontam obojiti - ofarbati svoj stari traktor Fergusson 535 koja bi mu boja odgovorala sad je crveno -sivi .Ima li ko kakav prijedlog za neku promjenu.Po mogućnosti sa fotkama . :gitarist: -Hvala unaprijed - -Ado_
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ado kaže:
-Cao svima . Kontam obojiti - ofarbati svoj stari traktor Fergusson 535 koja bi mu boja odgovorala sad je crveno -sivi .Ima li ko kakav prijedlog za neku promjenu.Po mogućnosti sa fotkama . :gitarist: -Hvala unaprijed - -Ado_
Ne radi cirkus od malog diva ..priušti mu orginalnu boju.
 
B

Bobo

Guest
Dobro ti kolega kaze, obojaj ga u crveno sa sivim motorom i stvar rijesena...


Iako, ako budemo bojali nas 539, bit ce motor crn, a hauba crvena, jer mi se tako vise svidja...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Bobo kaže:
Dobro ti kolega kaze, obojaj ga u crveno sa sivim motorom i stvar rijesena...


Iako, ako budemo bojali nas 539, bit ce motor crn, a hauba crvena, jer mi se tako vise svidja...

S ovim se definitivno slažem, vidio sam ih par tako obojanih i nijedan bar kad se gleda iz daleka nema mastan motor.
 
Na vrh