• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Božić i Nova Godina

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,159
Još samo par reči od mene vu ovome letu. Želi od srca svim zemljoradnicima, voćarima, povrćarima, šumarima, drvodjelcima, mehaničarima, mig, tig i rel zavarivačima, hidrauličarima, strujićima visokog i niskog napona, kolegicama svih zanimanja, mljekarima, stočarima, ribičima, kinolozima i svim ostalim forumašima i forumašicama svako dobro, puno zdravlja sreće vu Novome letu i kaj Vam kante budu pune svega kaj si poželite. Posebni pozdrav za vinogradare i njihove plodove rada. Živi mi i veseli bili. :ppozdrav:
 

Prilozi

  • jupol kanta.jpg
    jupol kanta.jpg
    35.3 KB · Pregleda: 30

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,085
Sad treba izabrati šta bolje ide uz janjetinu...

Vrhunska graševina, kontrolirana fermentacija

Ili 2 godine star traminac.. Taman kako treba...

Ma isti mi klinac. Ne znam zašto se kolega uopće trudi samnom. I tako pijem pol i pol 🤣
 

Najnoviji postovi

Na vrh