• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

brak

A

atomizer

Guest
po selima u svom kraju kolko vidim dosta muški ostaju sami a djevojke(bez uvrede) bježe os sela i života takvog stila.nemožemo svi sjedit u kancelariji odradit 8 sati i do sutra me više ne zanima firma.kad si privatnik onda je druga ploča.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Gledao ja Deutz-Fahr traktore u Bizovcu i nazove me supruga (daklem oženjen), pita što radim (vole one to), kažem čekam ponudu za traktora, ali ima neki gospodin prije mene, kupuje kombajn od oko 100.000 eura. Kad je ona čula cifru, nisam je vidio pa ne znam kako je reagirala, ali kad je saznala koje se cifre vrte u poljoprivredi, mislim da bi sada tražila nekog van grada sa veeelikim traktorima ;) :mrgreen: U biti što žene znaju? Kad bi znali da svaki malo jači traktor košta kao novi mercedes C klase... Drukčije bi one gledale. Ta koja misli da je grad nešto, dođe, udeblja se i onda gleda što prije da se vrati na svoje. Ritam grada i tempo života nisu bajni u gradu, a i primanja nisu znatno veća. Ako nema domaćih cura, ima ukrajinki ;) Vrlo rado bi Vam bile žene, a da vidite na što izgledaju...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
:mrgreen: bome živa istina, kod mene kum prije par godin prodavao Zetora duplaka(koji je bio nemam pojma) uglavnom ekipa se pogrdno sprdala,,a kad mu je jedan čovjek u birtiji ponudio 8.500 eura,,,,,curicama samo okice trepere i već broje OJRIĆE... :mrgreen:
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Kontam kaže:
Gledao ja Deutz-Fahr traktore u Bizovcu i nazove me supruga (daklem oženjen), pita što radim (vole one to), kažem čekam ponudu za traktora, ali ima neki gospodin prije mene, kupuje kombajn od oko 100.000 eura. Kad je ona čula cifru, nisam je vidio pa ne znam kako je reagirala, ali kad je saznala koje se cifre vrte u poljoprivredi, mislim da bi sada tražila nekog van grada sa veeelikim traktorima ;) :mrgreen: U biti što žene znaju? Kad bi znali da svaki malo jači traktor košta kao novi mercedes C klase... Drukčije bi one gledale. Ta koja misli da je grad nešto, dođe, udeblja se i onda gleda što prije da se vrati na svoje. Ritam grada i tempo života nisu bajni u gradu, a i primanja nisu znatno veća. Ako nema domaćih cura, ima ukrajinki ;) Vrlo rado bi Vam bile žene, a da vidite na što izgledaju...


reci pajdo,,,di da ih potražim??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Te ukrajinke su stvarno dobre, kad smo ja i tata jednom išli u austriju, neki njegov prijatelj na carini mu kaže da urajinke traže vize ko lude za ulaz u RH, stvarno kad naše cure neču, ove su valjda spremne na sve, jer tamo gdje žive je stvarno jad i bjeda, ma kod nas ove naše što su na selu sprdaju se iz nas mladih poljoprivrednika, al bude se valjda našla i koja koju to zanima!!! :mrgreen:
 
Å

Željko

Guest
...Ja bi se ženil, ali izgleda da nisu dovoljni dva novi JD-ovi. izgleda da treba kupiti robot za mužnju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :scratch :( :( :(
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Željko kaže:
...Ja bi se ženil, ali izgleda da nisu dovoljni dva novi JD-ovi. izgleda da treba kupiti robot za mužnju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :scratch :( :( :(
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
G

GROF

Guest
...MA DRAGI MOJI FORUMAŠI., MA MORAM JOŠ I OVO NAPISAT., SVAKI ZANAT TREBA ALAT!!!

SVAKA CURA ZNA ČA JE PRAVI "ALAT"., AKO IMATE "ALATA"., E, E., MA ONDA STVARNO NEZNAM U ČEMU JE PROBLEM., A SVAKU TREBA PITAT., I TO NEKOLIKO PUTI..., A ONE CURE IZ GRADA VOLIDU "LJUDE"; SELJAKE, KAUBOJE, ZNOJAVE,... NAS SA SELA..., ALI NARODE MOJ, MORATE PITAT I TRAŽIT, KUCAT., JER KI PITA, TRAŽI, KUCA,...,SVAKOM SE ODGOVORI, NAJDE, OTVORI,... SRETNO VAM BILO., SAMO NEMOJTE DA "ALAT" ZAKAŽE...!
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
neoženjen a natuklo se godina :oops: , no ako imate stariju sestru koje se ne možete riješiti a bila je miss mjesne zajednice slobodno se javite (o mirazu ćemo poslije) :D :D :D
 
M

maksica6

Guest
Jos sam ozenjen ,rastava u toku (ulovila me sa vjencanom kumom ,dobro to je progutala ali me je ulovila sa jednom djevojkom i sad smo na rastavi ) nemam djece sa zenom (imam curicu sa kumom ) ozenjen 7 godina 2 smo skupa zivjeli ,volim skakutati sastrane ,to mi je hobi,velim sam sebi jos cu do kraja godine derati sve sto stignem a po novoj godini samo ulazim u ozbiljnu vezu.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
maksica6 kaže:
Jos sam ozenjen ,rastava u toku (ulovila me sa vjencanom kumom ,dobro to je progutala ali me je ulovila sa jednom djevojkom i sad smo na rastavi ) nemam djece sa zenom (imam curicu sa kumom ) ozenjen 7 godina 2 smo skupa zivjeli ,volim skakutati sastrane ,to mi je hobi,velim sam sebi jos cu do kraja godine derati sve sto stignem a po novoj godini samo ulazim u ozbiljnu vezu.


:partyman: :supz:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Sretno oženjen. A sta da vam kazem, kak si napravite tako će vam bit.
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
maksica6 kaže:
Jos sam ozenjen ,rastava u toku (ulovila me sa vjencanom kumom ,dobro to je progutala ali me je ulovila sa jednom djevojkom i sad smo na rastavi ) nemam djece sa zenom (imam curicu sa kumom ) ozenjen 7 godina 2 smo skupa zivjeli ,volim skakutati sastrane ,to mi je hobi,velim sam sebi jos cu do kraja godine derati sve sto stignem a po novoj godini samo ulazim u ozbiljnu vezu.


i nisi neki frajer.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Čovjek se ni ne izjašnjava kao frajer, govori o svom bračnom stanju :|
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Tebi hvalisanje, meni iskrenost, a nekoj dami znak da se kloni ili dapače... :| Ovisno o osobi koja promatra :| Ćemu takav ton na jednom ovako konstruktivnom forumu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh