• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

brak

A

atomizer

Guest
nije striktno vezano za poljoprivredu al opet jeste.kolko je nas (ne)oženjenih ili ako ima dama kolko ih je neudanih?ipak kad se pogleda budučnost neke farme jako ovisi o tome da ima nasljednika ili nasljednicu.ja krečem od sebe neoženjen sam. :scratch

P

puknuti

Guest
Iako gažen i ponižavan razveo bi se i od sebe da mogu.

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
sretno neoženjen :mrgreen: :mrgreen: ali imam bolju polovicu koja ima samo 50 krava u štalici :D :D i nekih 100 rali zasijane zemlje

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
bez prave ženice nema ni sreće!!! ;) lijepo je kad imaš nekog tko te voli i na kog se možeš uvijek oslonit...

neoženjen,ali u sretnoj vezi... :D

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
kloki kaže:
ozenjen. dvoje dece. 3 i 5 god
Ista situacija. Dapače, bez supruge ne bih uspio što sad uspjevam obraditi

zjockoo

Aktivni član
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,361
Fora vam je tema...usput smatram da je i izrazito VAŽNA za budućnost gospodarstva neke obitelji...
Inače sam neoženjen al u pravoj vezi sa tendencijom braka što prije :mrgreen: :blackeye

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,043
Neoženjen

roko kaže:
sretno neoženjen :mrgreen: :mrgreen: ali imam bolju polovicu koja ima samo 50 krava u štalici :D :D i nekih 100 rali zasijane zemlje

Ti to nas zezaš, pa di su slike farme, traktora, priključaka :?: :?: :?: :twisted: :twisted:

G

GROF

Guest
...BRAVO BEĆAR!!!

BRAK JE SVETINJA., BRAK JE DRŽAVA U MALOME,...

JA., JA SAM FALA BOGU! SRETNO OŽENJEN., IMAM JEDNU CURICU,...IDEMO DALJE!!!

P.S. BEĆARI!!!., DOK SE NE OŽENITE., SVE "PROBAJTE"., A KADA KAŽETE; "DA"., ONDA NEKA STVARNO BRAK BUDE SVETINJA!!!., JER OD PI..., NI NEGO PI..., ,,, A OD KU..., NI NEGO KU..., ,,, JEDINO POJEDINCI VERUJEDU U NEŠTO DRUGO!!!

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
mario kaže:
Neoženjen

roko kaže:

Ti to nas zezaš, pa di su slike farme, traktora, priključaka :?: :?: :?: :twisted: :twisted:

pa nije se lijepo kitit sa tuđime perjem. :D :D :D biti će koja slikica, obećajem... tri traktora, JD komabajn, prije mjesec dva i silos....biti će slika more... :mrgreen:

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
novog MF, IMT i Zetora...ma imaju pun ku...c toga, nisam niti sve još pregledao.. imaju u planu napraviti veliku štalu za 100 krava i sistem krava-tele, samo čekaju da vide što će mali tj. sin odlučiti...ali po svemu sudeći biti će nešto od toga

Z

zrine892

Guest
kloki kaže:
ti si ubo de treba ;) :mrgreen:
da bode tamo di se nesmije :)

hvala bogu sretno neozenjen...jos sam mlad za nesto sveto.. :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye

Najnoviji postovi

Na vrh