• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

brak

A

atomizer

Guest
nije striktno vezano za poljoprivredu al opet jeste.kolko je nas (ne)oženjenih ili ako ima dama kolko ih je neudanih?ipak kad se pogleda budučnost neke farme jako ovisi o tome da ima nasljednika ili nasljednicu.ja krečem od sebe neoženjen sam. :scratch
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
sretno neoženjen :mrgreen: :mrgreen: ali imam bolju polovicu koja ima samo 50 krava u štalici :D :D i nekih 100 rali zasijane zemlje
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
bez prave ženice nema ni sreće!!! ;) lijepo je kad imaš nekog tko te voli i na kog se možeš uvijek oslonit...

neoženjen,ali u sretnoj vezi... :D
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
kloki kaže:
ozenjen. dvoje dece. 3 i 5 god
Ista situacija. Dapače, bez supruge ne bih uspio što sad uspjevam obraditi
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Fora vam je tema...usput smatram da je i izrazito VAŽNA za budućnost gospodarstva neke obitelji...
Inače sam neoženjen al u pravoj vezi sa tendencijom braka što prije :mrgreen: :blackeye
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Neoženjen


roko kaže:
sretno neoženjen :mrgreen: :mrgreen: ali imam bolju polovicu koja ima samo 50 krava u štalici :D :D i nekih 100 rali zasijane zemlje


Ti to nas zezaš, pa di su slike farme, traktora, priključaka :?: :?: :?: :twisted: :twisted:
 
G

GROF

Guest
...BRAVO BEĆAR!!!


BRAK JE SVETINJA., BRAK JE DRŽAVA U MALOME,...

JA., JA SAM FALA BOGU! SRETNO OŽENJEN., IMAM JEDNU CURICU,...IDEMO DALJE!!!

P.S. BEĆARI!!!., DOK SE NE OŽENITE., SVE "PROBAJTE"., A KADA KAŽETE; "DA"., ONDA NEKA STVARNO BRAK BUDE SVETINJA!!!., JER OD PI..., NI NEGO PI..., ,,, A OD KU..., NI NEGO KU..., ,,, JEDINO POJEDINCI VERUJEDU U NEŠTO DRUGO!!!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
mario kaže:
Neoženjen


roko kaže:
sretno neoženjen :mrgreen: :mrgreen: ali imam bolju polovicu koja ima samo 50 krava u štalici :D :D i nekih 100 rali zasijane zemlje


Ti to nas zezaš, pa di su slike farme, traktora, priključaka :?: :?: :?: :twisted: :twisted:


pa nije se lijepo kitit sa tuđime perjem. :D :D :D biti će koja slikica, obećajem... tri traktora, JD komabajn, prije mjesec dva i silos....biti će slika more... :mrgreen:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
novog MF, IMT i Zetora...ma imaju pun ku...c toga, nisam niti sve još pregledao.. imaju u planu napraviti veliku štalu za 100 krava i sistem krava-tele, samo čekaju da vide što će mali tj. sin odlučiti...ali po svemu sudeći biti će nešto od toga
 
Z

zrine892

Guest
kloki kaže:
ti si ubo de treba ;) :mrgreen:

da bode tamo di se nesmije :)

hvala bogu sretno neozenjen...jos sam mlad za nesto sveto.. :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye
 
Na vrh