• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Buče (bundeve)

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
60
Takodjer zadovoljan zasad.1 ha zasijal i niknule odlicno.Sad dalje sve ovisi o vremenu.Jos sutra ak bu kisa cijeli dan to bi moglo biti super.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
"Tikvani" :unsure: :unsure: dli ste provjerili tikvice?..Napadju ih uši..kao nikada..😭😭
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Bilo je malo drača u redovima pa su danas tretirane "motikanom" i usput prihrana ureom. Lijepo jutarnje razgibavanje.
Redovi desno od kante su kod sadnje dobili malo stajnjaka u svaku kućicu. Pozna se razlika. :)

IMG_20220527_083441.jpg IMG_20220527_083541.jpg IMG_20220527_104018.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
U mojem kraju nas je, fala Bogu, poštedilo. Ove godine smo imali samo jednu vremensku nepogodu u obliku proloma oblaka. Napravila je dosta štete, ali to nije nič u usporedbi s ovima kaj ig je jučer zahvatila tuča.
Jučer sam ih prorijedil. Kad bu opet počelo drače, opet buju u akciji frezica i motika.


IMG_20220602_162117.jpg IMG_20220602_163718.jpg
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
60
Lijepo.Kod mene isto super.Samo kaj su moje se pocele granati i to je to.Vise nemrem u njih.Ceka se jesen ali zasad obecava.Super su velike a i ova vlaga i sunce im pase.Rastu ko lude.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Lijepo napreduju. Ostaje nada da ne bu nevihti. Frezica je završila svoje za ovu godinu. Kak je motika zabranjena, pozivam ministricu ( i ostale koji su sudjelovali u zabrani motike) na pukanje drača kad poraste. Jelo i pijača osigurani, a rukavice zabranjene. 🤭

IMG_20220615_182704.jpg
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Nevreme je i ovo sunce koje prži..vidim i Tvoje su počele žutjeti..kod mene davno zatvorile redove..ali..neke slabo napreduju,listovi žute i suše se..cvjetova ima..ALI..tikvica malo..Ujedno ovo..s motikom??.Istu nitko nije zabranio niti će..samo se za nju nemože dobiti poticaj..jer ne spada u polj.strojeve..već.. gimnastičku spravu.. :ppozdrav:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
366
Da li je kasno sada posijati buce?
Imam nesto druge vrste sjemena,pa sam htio isprobati...
Kada vec motiku zabranjuju da gimnasticiramo.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,238
ovisno kakva će biti jesen...ako bude 9 10 mj kao i ovih godina onda nije kasno...imat će sigurno dovoljno sunca...ali ako zareda sunce-kiša onda će ti brzo izgoriti...
moglo bi im i pasat, jer neće biti potpuno zatvorene kad udare one vrućine...
 

is2405

Novi član
Tu od
5 Stu 2009
Poruka
10
Lijepi pozdrav svima koji se bave na bilokakav način sa motikama!
Zanima me kakva je bila berba koštica?
 

Najnoviji postovi

Na vrh