• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Burske Koze

Davor

Novi član
Tu od
26 Velj 2019
Poruka
2
Pozdrav svima, Davor novi član sve vas lijepo pozdravljam u potrazi sam za Burskim kozama,u posljednjih godinu dana samo sam na tri mjesta našao nešto što mi se sviđa,no veliki je problem u količini ženske jaradi koju ti vlasnici dobivaju,pa većina i ne prodaje,ostalo što je u ponudi niti izgledom niti fizičkim stanjem nije ono što bi ja kupio,Prošlogodišnji sajam u Gudovcu me šokirao što se tiče Burskih koza ne znam dali je netko vidio ali to je bila katastrofa,osobno bi vlasnika zatvorio jer te su sirotice bile rijetko site gusto gladne i dovezene na jedan od naj jačih sajmova u ovom dijelu Hrvatske.Dragi ljudi dajte se javite ako znate nekog tko ih ima,da nije nekakva mješavina.OPG Glumac iz Korenice,Uzgoj Burskih koza i Romanovskih ovaca iz Pregrade imaju kvalitetne koze ali malo ženske jaradi. Susjedi Slovenci imaju robe ali teško prodaju uglavnom ne dobiješ odgovor ili vrlo kratak (NE) osim Kmetije Montana koji su bili jako prijazni i imaju možda naj interesantnije koze na prostorima bivše Juge nemaju dozvolu za prodaju van Slovenije,ljudi su si dali truda i uvezli sjeme iz Australije Na kraju se pitam jesu li te koze zlatne ili ja tražim na krivom mjestu Hvala !!!
 

miha-m

Novi član
Tu od
14 Lip 2020
Poruka
3
Dali ih još uvijek imaš za prodaju?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh