• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Case 1694

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Isao bi danas pogledati navedeni traktor.E sad me zanimaju vasa iskustva ako ih imate da mi neko kaze nesto o tom traktoru.Traktor ima 5500 rh i pise da su gume 80%.Cijena je 55000kn i duze vrijeme je vec na njuskalo
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
obrati pozornost na mijenjač ćuo sam da to kod njih hoće bit problem!isprobaj ga dobro pa ćes sam vidit ako ima kakovu manu
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
A motori kakvi su s obzirom da ima 5500 rh.Kako je sa djelovima i da li su skupi
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
a za motore ti neznam,neznam čak ni čiji motor ima??a djelo većinom ima tj. mogu se narućit a za cijenu ti neznam reć sve ovisi o čemu se radi,5500rh i nije tako strašno ako su stvarni sati??
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Isao bi danas pogledati navedeni traktor.E sad me zanimaju vasa iskustva ako ih imate da mi neko kaze nesto o tom traktoru.Traktor ima 5500 rh i pise da su gume 80%.Cijena je 55000kn i duze vrijeme je vec na njuskalo

pa znas li ti koliko bi kostao taj case da ima 5500 rh!?
da ima te sate trebao bi izgledati kao novi!
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Mene je zanima takav traktor možda je to taj isti, prodavao se prije koju godinu.
Onda mi je serviser rekao da bješim od toga jer se sa Hydra-Shift mjenjačem ne da orat, kao da to jedino valja za transport.
Nisam siguran jeli to je tako ili ne, no rađe bi ga zaobišao.
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Ne znam da li je to taj isti traktor, dodoše je isti model i boja. Možda je to "novi" vlasnik koji je shvatio da se zaj...
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Evo vidio traktor.Traktor nema Hydra-Shift mjenjac obican tri brzine i rikverc.Vareno je sa desne strane blok motora,potrgano kuciste alternatora i tako dalje.Covjek trazi 52000 kn.
 
N

nikolad

Guest
Pametno! Lako je novce potrošiti, a što onda sa nekoliko tona krša u dvorištu je već teže.


ja imam 1594 sa hidra shift menjačem i godišnje radim oko 250 ha raznih poclova.sa tim menjačem treba znati raditi i održavati,ja imam polj.malćer zahvata 2,80m i radim godišnje oko 100 ha,sjetva kukuruza oko 60ha oranja oko 50 ha,baliranja sa hesston 4600 oko 10000 bala.Motor je engleski i odličan u svemu a naročito u potrpšnji goriva možete vidjeti na you tube baliranje u moslavini.Dijelova ima za njega sve šta treba u agronomu zastupniku za case traktore.Ako šta trebate u vezi popravka imam manuel shop sa svim podatcima.Traktor je jak na vratilu i razvija snagu od 86ks,
 

Najnoviji postovi

Na vrh