• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Case cs78 pritisak ulja

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Problem danas otvorim cep od ulja na traktoru i ulje skroz do cepa,nedavno sam mjenjao ulje i ulio malo vise od polovice na šipki i danas pun traktor do čepa?temperatura je normalna nedize
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
"Pretakanje" ulja iz hidraulike kroz semering na pumpi hidraulike?
 

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Danas sam se malo posvetio traktoru,i skuzim da kad je ulje između max i min na mjeraču znaci na sredini kako i treba bit moram nalit ulje skoro do čepa???
Zato sam i mislio da je visak jer sam nekindan mjenjo ulje i gledo na šipku dok je bilo na pola pa upalio i onda opet malo dolio da bude na pola i to je to...kako sam ljevao preko tratura nisam ni obraco pozornost nego samo pratio na šipki i zatvorio čep...sad mi nije jasno po svemu sudeci nema sto.bit nego je kratka šipka za mjerenje nije orginal neko ubacio drugu...traktor sam uvezao iz Njemačke u 1 mj...po meni nije normalno da kad je na pola ulje na šipki da je skoro do čepa?
Nek me neko ispravi ko bolje zna i ima iskustva
 
Na vrh