• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE International 1056 XL

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,658
Takav je problem imal kolega na nekom plavom traktoru...i nije uspel otkriti uzrok.
Uglavnom , problem je riješil (zamjenom traktora).
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Moguće da ne dobiva dovoljan pritisak ulja da razvoji lamele, te prednji pogon ostane uključen. Treba provjeriti koliki pritisak daje pumpa na ukapčalici.Ili možda negdje gubi kontakt, pa se prednji pogon više ne isključuje.
Možda je krivo ulje unutra, iako mislim da to ne bi trebao biti problem za isključivanje prednjeg pogona.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,658
A da nisu poderani oni teflonski prsteni?
Uključivanje je federom, a isključivanje tlakom ulja...
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Moguće da ne dobiva dovoljan pritisak ulja da razvoji lamele, te prednji pogon ostane uključen. Treba provjeriti koliki pritisak daje pumpa na ukapčalici.Ili možda negdje gubi kontakt, pa se prednji pogon više ne isključuje.
Možda je krivo ulje unutra, iako mislim da to ne bi trebao biti problem za isključivanje prednjeg pogona.
Koliki bi pritisak trebao da bude
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Hmm, više se sjećam točnog podatka, ali mislim da oko 15 bara bi trebao biti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh