• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE Maxxum 5140

M

musa88

Guest
Ja sam uzeo skoro Case 4210 IH, da li ima neko takav traktor da pitamam kakav je?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Dižem malo temu iz mrtvih. Jučer sam bio u Virovitici i putem sam prolazio pored Rizmana,stali smo,iako nije radio pogledali smo case 5140.Bome solidno izgleda,iznutra nisam gledao jer lijevala je kiša kao iz kabla,ali ok izgleda..

Prelistao sam temu i vidim da je već 2 godine kod njega,a cijena je primamljiva,iako trenutno izvan mog dosega,ali kopka me..
Tražio sam po netu kakvi su im problemi,nisam našao neke specijalne boljke,jedino da pumpa hidraulike košta oko 2000 funti,ili 1000 ako im pošalješ svoju i dobiješ repariranu.
Da li je netko gledao taj traktor da kaže svoje neko zapažanje?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Molim pomoć. Naime imam doma case 5120 na remontu sa problemom izgorenih instalacija od pogona i hidraulike. Sada je pitanje jel posjeduje neko instalaciju za te strujne krugove ili da barem zna koga kontaktirati da posjeduje shemu ili da se možda može cijela instalacija kupiti?
Svaka pomoć dobro došla!
 

gizmo

Novi član
Tu od
15 Srp 2019
Poruka
23
eto da se pohvalim, 5140 stize uskoro u dvorisce ;) napokon
molim kolegu matiju koji je zapocel ovu temu da mi se javi ako uzmogne jer cu trebat brdo savjeta
🕺
 

gizmo

Novi član
Tu od
15 Srp 2019
Poruka
23
Pitanjce jedno,
ima li mozda netko korisnicke upute za case 5140 na engleskom ili ako postoji na hrvatskom...
dobil sam uz traktor na njemackom pa blejim ko ovca u sarena vrata,,,
postenom pomagacu placam ladno pivce ;)
 

gizmo

Novi član
Tu od
15 Srp 2019
Poruka
23
ekipa,
imam problem... uffff
vidil sam da je vec bilo takvih problema al nisam vidil da je rjesenje postano pa ajmo ako netko ima iskustva i more pomoc:

dakle, problem upravljanja sa hidraulikom iz kabine, joystick u neutralnom polozaju blinka lampica....no blinka i u svim drugim a rucica za spustanje i podizanje hidraulike iz kabine ne radi kada se joystick stavi u taj polozaj...... kada je joystick u polozaju 1 prema napred, vanjski gumbi na blatobranima rade, no nemrem nikako dobit da dela iz kabine....
do prije 10-ak dana je sljakalo i sad se nekaj shebalo.....
ima tko kakav savjet kako rjesiti problem
dakle, dobil sam ispravan joystick jer sam misli da je on riknul, al nije... osiuraci pregledani i svi oke, konektori ispod joysticka isto oke..... kaj mu more biti...
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
odogovor na ovo pitanje/problem... i za ubuduće korisnike koji imaju problem sa tim... problem lezi u vanjskim tipkama u 90% slučajeva.. a onih 10 posto je sam joystick u kabini.. Nije ga neka mudrost skinut dolje,rastavit,očistit i pošpricat WD-om pa ponovo očistit i radi sve ko i prije... ako nekom nije jasno,nek se obrati..
 

Najnoviji postovi

Na vrh