• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE Maxxum 5140

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: CASE Maxxium 5140

MA znam...ali nije bilo linka ni slike pa moram pitati :D:
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: CASE Maxxium 5140

bit ce prekosutra slike jer sutra necu stic radim poodne pa ne stignem
 

yomarkina

Novi član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
4
Pozdrav ekipo.
Imam Case 5130, otprilike je isti kao i 5140, neke male razlike. Naime, imam problem: poslije zadnjeg pranja mi je prestao raditi hidraulik, nisam ja prao, bez brige, e sad, ja sumnjam na kompjuter neki možda, ugl, nešto od struje..
Imate li kakvih prijedloga?

Dakle, prekidač onaj gore je ispravan, jer ja mogu prekinuti podizanje iznutra i prebaciti na blatobrane, ali iznutra ne mogu dizati hidraulik.
Našao sam tamo unutra neke releje, oni su ispravni.
Pregorjela mi je jučer žaruljica za neutralni položaj hidraulika, znači, koja signalizira da se može iznutra upravljati hidraulikom.
Da rezimiram: na blatobranima na gumbima mogu podizati, a unutra na ručici ne.
Dečki, ako ima tko kakvu shemu el. instalacije od tog prekidača dolje do pumpe, dobro bi mi došlo :D
Lijepi pozdrav :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: CASE Maxxium 5140

to nemogu ni ja na svojem na ruckici nemogu nis nego sve radim na joystick ili tebi i joystick ne radi
 

yomarkina

Novi član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
4
znači, na toj slici vidimo prekidač (joystick) koji je zaštičen ovom zaštitnom štangicom, znači, taj prekidač meni radi, dozvoljava mi da sa blatobrana dižem i spuštam, ali mi nešto ne dozvoljava da dižem pomoću ove ručkice sa smeđom trakicom... na tu ručkicu ne reagira...

pc280113bw0.jpg


I da, lampica se ne želi ugasici, ona stalno svijetli.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: CASE Maxxium 5140

isti slucaj ko i kod mene stalno treperi a ova rucka ne reagira cek to si ga tak kupil ili najednom ti se to dogodilo vise nikad kod mene case nece na dvoriste makar sam ga sad slozil i sve kosta me vec sada preko 2500 eura ali bar znam da je slozen jos te sitnice i to je to
 

yomarkina

Novi član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
4
Re: CASE Maxxium 5140

znači, na joysticku se prije prebacilo u mod za dizanje preko ručice, a ovo se odjednom dogodilo, traktor je kod nas već 6 godina.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: CASE Maxxium 5140

onda je vjerojatno struja negde u prekidu ili je dolje ventil jebe,,jel ti pucaju zice na traktoru otale
 

yomarkina

Novi član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
4
Re: CASE Maxxium 5140

a dali on ima kakav električni sklop ispod kabine koji ide od joysticka do kakvog razvodnika ili tako nešto, što prebaci na kontroliranje ručicom?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega znam da je al sta sad bitno da si rijesio idemo dalje!!
@IMT 555 nema to veze kaj je uzeo case a ne fiata kolega je bio takve srece i gotovo kaj da je uzeo fiata pa isto tak mu se nesto desi kak bi onda komentiro??
 

Najnoviji postovi

Na vrh