• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Case

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Za vikend sam kombajnirao s njim i mogu reči jako dobar kombajn!Kombajnirali su na danima polja clas 108, new holland cvx,deutz 3580 i ta starudija kombajn nema loma da ga sa sviječom tražiš!Brz ja i okretan upravljaš sa svime iz kabine preko struje čovjek kupuje novog case 5088!Omjer novaca prema kombajnima kod nas je neusporediv za taj kombajn!Kupit ču ga jedino sam mislio da netko zna na što treba obratiti pažnju!
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Selen blokovi na rukama od sita vrlo bitno da se mijenjaju odjednom jer inace sita pucaju.
Batovi na rotoru tj sape koje vrse.
A ostalo kao na svakom kombajnu ali ovo je nesto sto je bitno .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Mislim da ima heder 7,65m

Vidio sam ga u soji ove godine, sjemenska, imali su jako dobru soju, al neznam za koga su radili
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Zbog soje su ga valjda najvise i uzeli. Ima flex heder. Mozda za os institut posto ih cesto vidam tamo. Kazu da skida 50-60 ha na dan.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
S njim su radila 3 ili 4 traktora sa po dvije prikolice, da stignu odvesti, a dužina parcele 4,5km ako se dobro sječam, a zemlja crna
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Promjenio sam to u proljeće kompletna reparatura sve pregledati!Znaš li možda nekog da ima priručnik da ne kupujem novi?
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
1460 trebalo bi biti isto!Pol senzora bivši vlasnik odpojio tak da to mislim sve u funkciju staviti!Podešavanje za svaku kulturu da ne isprobavam na polju itd.Našao sam servisni i operativni priručnik 89 dolara
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Razlika je u promjeru bubnja i turbina je drugačija tako da ti je bolje kupiti taj za 90$.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
jel ima netko ovdje 1480 ili 1640????

kako su se pokazali?
 

Matija1620

Novi član
Tu od
30 Ožu 2018
Poruka
1
Case ih 1620

Pozdrav svima, zanimaju me dimenzije (visina, sirina i duzina) kombajna case ih 1620. Stane li taj kombajn u kamion ili mora biti labudica?
 
Na vrh