• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Celuloza

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
:?:nužno zlo
"laka lova":?:
dobra za kučne potrepštine-u dvorištu uvijek treba daska:!:
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Je li laka lova? Ne znam baš.
2009. se nudilo za celulozno drvo 110 kuna, joha, topola, vrba. i uzimalo se koliko si imao,
Prošle godine 70, a ove čujem 60 kuna.
Bilo bi lijepo kad bi mogao otiči i očistiti jedan kanal, ima vrbe i topole, ali nitko ne zna tko daje dozvolu, bivša savjetodavna kaže idi u šumariju, šumarija hrvatske vode, vode ne zanima i
tako u krug...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pa ti onda udaraj, evo kod mene je 75kn/m , ne treba cijepati,i ne smije biti tanje od 8, a kod mene celuloze na vagone, po imam u planu izdvojiti par tjedana i samo rokati, nek dnevno maznem 10m to je 100 ojrića a to napravim pod ler gasom i što kažeš uzima koliko god da napraviš
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pa evo kod mene čovijek traži, na želim ga imanovati jer nije političar:D
a nikad ga nisam pitao što s tim rade:scratch
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
znači ti samo udaraš dolje, bez papira jel?
ovdje kod mene kad te vide s malom za pajceke odmah zovu interventnu.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
pa evo kod mene čovijek traži, na želim ga imanovati jer nije političar:D
a nikad ga nisam pitao što s tim rade:scratch

dali moraš imati kakav obrt ili ne
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ako misliš za šumske radove i to, ne moraš imati ništa osim drva na cesti, jel ima tko od nas da ima otvoren obrt za izradu drva
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ako misliš za šumske radove i to, ne moraš imati ništa osim drva na cesti, jel ima tko od nas da ima otvoren obrt za izradu drva

kad otvaraš obrt šumski ne otvaraš ga za izradu drva nego sve-sječa ,irija,izrada,prodaja itd. platiš licencu 3000kn.godišnje-svake god.Kum ima obrt pa kad ne mogu dobiti drva na crno radim kod njega gdje je on licitiro drva ali svako sebi ništa zajedno
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ta licenca se odnosi na što, na samu konkurenciju H.Š. ili na površinu
daj mi pojasni to s licencom koliko znaš
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Jesi došao kući karabaja da mi daš kontakt od čovjeka za celulozu?
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ta licenca se odnosi na što, na samu konkurenciju H.Š. ili na površinu
daj mi pojasni to s licencom koliko znaš
obrt možeš otvoriri i da nemaš licencu ali bez licence nemožeš izaći ni na jednu licitaciju u Hrv.Šumama.Ako praviš do 5000kubika odnosno uslužno sječeš za šumariju ili kirijaš 3000kn je licenca za sve preko toga je skuplja.Kad otvaraš obrt ako nemaš školu šumarskog tehničara moraš nekog zaposliti tko ima.Ako pravišpreko 15000kubika godišnje moraš imati zaposlenog inžinjera šumarstva
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
e stvarno ti hvala, mali post ali stvarno koristan:prayer::prayer::prayer:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
slika avatara- da mi suza krene
hvališ se malo a?a?
ma zezancija ali imaš se sa čim pohvaliti
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
imat ću oko 120m3 lipe pa ako netko zna da netko otkupljuje neka me preporuči
 

Najnoviji postovi

Na vrh