• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Češki plug cijevaš ROSS

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ekipa zanima me dali je netko radil sa takvim plugom ili se susretal sa njima i kakvi su se pokazali?
Navodno da su to češki plugovi zetorove proizvodnje!:frown:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Re: Plug cijevaš??

Težak i čvrsto napravljen. Plug za sipke zemlje.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: Plug cijevaš??

Nekad su dolazili sa Zetorom oko 1973 bili jako jeftini za zemlje u mojoj okolici ni su bili dobri .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Plug cijevaš??

To vidim da je glomazan, ma našao sam jedan u sloveniji za neke sitne novce pa me zanima kak bi se ponašal u mojoj ilovači i dali ljepo okreče brazdu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Re: Plug cijevaš??

Rekel ti je Željko; ne baš.
 

masni 6200

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
67
Re: Plug cijevaš??

pozdrav kolega,ja sam imal taj plug par godina moj je imal pretpluznjake i radil je dobro cak i u kukuruzovini,jedino nije voljel preveliku travu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Plug cijevaš??

Dal ima možda netko od forumaša starog cjevaša s predplužnjacima, a da mu stoji u koprivama, trebal bi predplužnjake s njega???

Ili možda netko zna gdje nabaviti takve predplužnjake???
 

Amater83

Novi član
Tu od
19 Pro 2015
Poruka
1
To nisu losi plugovi,ima moj komsija,inace stariji covek,kaze da su lepo orali sa njim 70'tih god.dok nisu posle kupili Imt-ove plugove.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
ja imam taj jedan plug, ne znam bi li ga obnovio
Mislim da se daska moze prepravit za teze zemlje rezanjem donjeg djela kome je to potrebno
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Re: Plug cijevaš??

Dal ima možda netko od forumaša starog cjevaša s predplužnjacima, a da mu stoji u koprivama, trebal bi predplužnjake s njega???

Ili možda netko zna gdje nabaviti takve predplužnjake???

Mislim da takav u imt grupi na fb pogledaj ako se ne varam 700 kn cjel.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Kolega @mali ako mozes malo vise detalja ili link stavit di se nalazi plug cijevas kaj se prodaje koja grupa link bi najbolje pomogo!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh