• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Češnjak / bijeli luk

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Gorane,
Cesnjak izgeda super
Kod tebe berba?
Posto kg prodajes (za nas forumase😉😉😉)
Saljes postom??
Pozz
 

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
617
Je, počelo je vađenje prije desetak dana ali nije još da kompletno ide iz zemlje, nego pomalo. Za tjedan dana će "zaozbiljno". Unatoč slaboj zimi nemam osjećaj po njemu da je godina ranija, čak bi rekao da je zreliji bio prošlih godina na ovaj datum...
Nemam nažalost vremena slati male narudžbe.
 

Ante2

Aktivni član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
172
Da, trava oko luka kisa i temp oko 15c i eto hrđe.
 
Posljednje uređivanje:

Art Vandelay

Novi član
Tu od
26 Svi 2020
Poruka
1
Lijep pozdrav i dobar dan svima. Ovo je moj prvi post na ovom forumu i iskreno, registirao sam se nebi li pronasao odgovor na moj problem, a ovdje je tema o cesnjaku poprilicno aktivna u odnosu na ostale forume u regiji.

Ja sam hobi i mali proizvodjac za svoje potvrde i imam problem sa cesnjakom kojeg sam posadio na jesen. Ne znam o kojoj se vrsti/sorti radi ali sjeme je kupljeno u lokalnoj poljoprivrednoj apoteci.

Naime, naizgled moj cesnjak je odlicno rastao, tj. izdanci su bili izuzetno krupni, zeleni, bez ikakvih tragova bolesti I sl., te sam se osnovano nadao dobrom prinosu za sebe i siri krug obitelji i prijatelja. Ali, kada sam testno poceo da ga vadim iz zemlje imao sam sta da vidim...razocarenje.

Da ne objasnjavam, mislim da slika govori vise od 1000 rijeci :
IMG_20200526_204606.jpg
IMG_20200526_204606.jpg IMG_20200526_204606.jpg

Do cega li je? Je li moguce da je do sjemena? Ili je nesto drugo?
 

herc

Član
Tu od
22 Velj 2019
Poruka
72
Ovo drugo,vidit cemo kad izvadimo kaki su ostali. Prije je niko nego prve godine kad sam sadio. I onda je i kasnije bio u prednosti,dobio dva sendvica u dva navrata od KAN-a,navodnjavao ga kad je bilo kriticno.
A sat je Tissot PRS 200 😉🍻! Tocan kao da je iz Svice👍
 

Najnoviji postovi

Na vrh