• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Četverokotač

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kupio od lika on ga dobio pod racun bavi se jabukama malo visi decko crni nemogu se sad imena sjetit imam malo zice za rijesit poslozit da ne vise i neke za izbacit, kocnice ozracit jer malo nisko lovi i na kileru dole pipicu rijesit sad je neki cep pa tu malo slini ostalo je dobro ako im je dobro hladenje i ako se malo poslozi moze on dosta lijepo ic i potrajat kugle kad odu ubace se od auta i mir jer neki dijelovi su im dosta mekani pa brzo odlaze!!

Ko hoce regat evo zvijerke papiri cisti spreman za regu!!
http://www.njuskalo.hr/cetverokotaci/shineray-stxe-250-oglas-17585018
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Uh, velika želja mi je imati tako nešto...

Čestitke, da se puno voziš!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
samo da dodam ispod 350 kubika ne gledajte stroj jedino ako imate ispod 70 kila ..
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Onda raptor 700,konja previše a i brzine,ak ima ko šansu nek proba.Ja sam ga imo par dana i dosta mi ga je-preljuta mašina.Inače ima ga kolega pa ga mogu pozajmit za koju furu.:icon_eyes:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Priznam jedino Yamaha Grizzly.
Sve ostalo je druga liga :D:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Za obilazak polja i malo prevazanja ludiranja u slobodno vrijeme kojeg bar je imam malo je cist ok i 250 kubika dosta ima on dosta snage kolega je iso s takvim kinezom u Topusko na neku utrku i na stazi veli da ima dosta situacija di kinez prolazi a bolji i jaci ostaju ja nisam iso bio sam sprijecen da sam mogo ic bilo bi snimljenog materijala!!
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Grizzly je za penzionere a raptor e za ovog nagazit treba .... .:(sweat):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Na vecer lik stavio kasno na njuskalo ujutro ga zvao i rezerviro kad sam doso lik je reko da cijelo jutro ga zovu on ga je dobio pod racun i hoce sto prije novce trebaju mu i uzeo sam ga jer stvarno za te pare tesko nac i neispravnog a kamoli ispravnog!!
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Evo i mog stroja, ceka ga prikolica i ralica je u izradi :)
250ccm, 5brzina+rikverc, dupli cilindar :)
zyhrm.jpg
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Priznam jedino Yamaha Grizzly.
Sve ostalo je druga liga :D:
Ja bas djeci kupio djeciji quad Yamaha 80, 4t, 6ks, iz 1987, mjenjac 4 brzine poluautomatski (bez kuplunga) samo me brine da su zadnji pogonski tockovi usperani
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
U zavoju se nagne prema van, pa proklizi unutarnji.
Problem je pri malim brzinama ;)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
vjerujem da ima i nekih prednosti, voznja po skliskom terenu, strana, ali me iznenadilo koliko ima snage sa 80cc a 4t
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Kakva su vasa iskusta i usporedba pogona sa variomaticom i stare izvedbe sa mjenjacem i spojkom. Meni vise ulijeva povjerenje spojka i mjenjac, mani gubitak snage u prijenosu ili grijesim. Ovaj mali djeciji quad YAMAHA Badgr 79cc i 4T, mjenjac, odraslu osobu od 100kg vozi uz svaki uspon a max brzina u 4. mislim da ide oko 60km/h, mislim da vario to ne mze.
 

Najnoviji postovi

Na vrh