• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Četverokotač

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja ne znam za usporedbu ali znam da su brzine prošlost...isto tak znam da na balkanu ako piše do 100 kg za nas balkance to znači da može do 120 kg
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Po meni je CVT uvijek u prednosti, imao prilike probati Yamahu Grizzly 450 na šumskoj turi i 700 od kolege koji btw ima 180 - 200kg. Onda znate zašto ga je uzeo 😂😂 Rikverc mama!

450 automatik kardanaš, a 700 čisti CVT, bez obzira na veću kubikažu, puno, puno uglađeniji i življi što se tiče prijenosa.

CVT uvijek isporučuje optimalan prijenos za opterećenje, tako da po meni CVT ima prednost, ali uvijek treba gledati što se kupuje...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bi rekao koliko para toliko muzike..Ima bez difa to su uglavnom ATV..ima ih sa difom a imaju i špere..ili smo več u UTV kategoriji
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
978
Vozio sam bez diferencijala i sa diferencijalom.
Ugl...bez diferencijala stalno imam osjecaj da cu se prevrnuti i tesko se upravlja....
Slazem se sa powershiftom.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
i kakva je zakljucak, ko ugradjuje dif, samo profi i skuplja varijanta ili ih ima i kod jeftinijih,
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Ima li neko iskustva sa uvozom quada iz njemačke i registracijom kao poljoprivrednog vozila u HR, vjerujem da je povoljnije imati ga kao poljoprivredno. Koje uvjete treba ispuniti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,648
Novo ili rabljeno vozilo?
Mora ga se moći homologirati kao traktor. Ako to nije moguće, onda odustaješ od uvoza.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
ima prometnu u njemackoj, ovdje je vozen kao poljoprivredno vozilo, ima signalizaciju ugradjenu i kuku sa uticnicom
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,648
Scaniraj prometnu dozvolu i nek ti netko od familije provjeri jel to može i kaj sve treba od papira
 

Najnoviji postovi

Na vrh