• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CHlas

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Nažalost, nisam se zabunio...

Stara je to prikolica, sve je to sitno, šasije i to... Ali, za tako malo para će da posluži, pa i nije problem sto je 5 t....
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ali moraš uzet u obzir da je njena nosivost od 5 tona predviđena za brzine i do 90 km/h,a što traktorom ne možeš ni nizbrdo.. :D Tako da ne brini,može ona ponijet i 10 tona ali pri 20 km/h...
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Hehheh :D

Može se ona natovarit, ali služi za prijevoz bala.... Ako bude potrebno i pšenice natovarit u nju, nije problem... Prikolica je radila za pivovaru, njom su prevozili gajbe piva, ali praznog, u saobraćajnoj piše 5 t, što je super, jer do 8t sve ukupne mase prikolica se može registrirati pod "ostalo" a tu spada traktorska, i ima trajnu registraciju :mrgreen:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Danas loše vijesti...

Došli jutros, šupa otvorena, dobro, mozda nismo zatvorili sinoć, kad smo došli bliže naišli smo na ovo
p1206121728.jpg


Katanac obijen, ukradeno alata, gedore, kombinirke, i sl....
Ali dobro, nije ništa puno, pa nismo ni policiju zvali ni ništa..

I pošli smo radit, sad ćemo upalit Zetora, napumpali ga na pumpicu, i pocne ga palit, vergla vergla i nista, zaviri u rezervar, kad ono ni kapi :madmana:
Izađemo vani, odemo do jednog traktora, ista stvar, odemo do drugog traktora ista stvar, odemo do kombajna ista stvar... Jedno 250 L nafte su nam ukrali, a baš smo ih jučer punili.... Eto kako je to kada te krene pa ne prestaje ....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Danas loše vijesti..... Jedno 250 L nafte su nam ukrali, a baš smo ih jučer punili.... Eto kako je to kada te krene pa ne prestaje ....

znači,netko vas je pratio kad je znao za pune rezervare....;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači dobro omrsili brk........:shock::shock:,e da ga uloviš,,,ja mislim da bi teka i sra odjedanput..
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Ne znam ništa... Nisam se baš ni obaziro da nas je netko pratio.. Na benzinskoj nas je 5-ero čekalo u redu....

Morat ćemo kamere ubacit, i ostale igračkice da više ne dođe do toga...
Jučer smo trebali pošpartat soju, i zbog toga nismo ništa uradili, a sinoć kiše napadalo.... Jbg.. Šta je tu je
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ima i za takve lijeka, kad saznaš tko je, samo lijepo te gedore i one velike ključeve isprobaš u praksi na njima, kad im se to dogodi neće više pomišljat da bi krali.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
ima i za takve lijeka, kad saznaš tko je, samo lijepo te gedore i one velike ključeve isprobaš u praksi na njima, kad im se to dogodi neće više pomišljat da bi krali.

Lijepo je to zamislit, ali kada ćeš saznati tko je to bio.. To i je problem, bio bi on ispraksan već da znamo tko je :D


Evo danas se pokosilo 2.1 Ha ili ti 21 dulum, lucerna posijana ovo proljeće !

U akciji Zetor 6211 i Krone AM 242 Z

p1606121215.jpg

p1606121354.jpg

p1606121355.jpg

p1606121412.jpg

p160612141202.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
I kod tebe vidim radno,,,,,,,,,,,,,,akcija seno....:supz::supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Opa,,,,,,,,,nači bit če lakše tovarenje,,,,,,,,,,,.
Koliko stane bala gore..
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Zetor se hladi a? :D
Kamere moraš imati prijavljene da bi vrijedile išta kod policije.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma jebo kamere ,treba ponovo natočiti i par večeri pričekati od ponoći do jutra i tko naiđe polomit mu par kosti a on nek se žali:finga::finga:,kako si zadovoljan sa Krone kosom?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Zetor se hladi a? :D
Kamere moraš imati prijavljene da bi vrijedile išta kod policije.

Kad ga upalim ujutro, sve valja, svi pokazivači super, čim upalim pozicije odma sve skoči na maximum... Ne znam šta je, kazaljka zaglavi na "30" temperatura ode na 120..... Sto vragova, pa je bolje bit siguran :D

Ma riješit će se i to nekako


ma jebo kamere ,treba ponovo natočiti i par večeri pričekati od ponoći do jutra i tko naiđe polomit mu par kosti a on nek se žali:finga::finga:,kako si zadovoljan sa Krone kosom?


Eh.. treba par večeri pričekat :D

Krone je kosa koju nikad nebi mjenjao... Kosa radi vrhunski, fino baca u otkose, super napravljena... Ma jednostavno extra :)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
samo ljepo ti njega sačekaš kad budeš odmoran, 2-3 noći, livaš gorivo 2-3 puta dnevno u sve traktore, po 20-tak litara i kad ga uhvatiš vidjet ćeš da će se isplatiti.

Antonio_JD ako imaš kamere one isto služe, nemoraju one bit prijavljene kod policije, jer ja sam mu puno gori od policije, ona bi mu bila spas.
Kad smo već kod toga i kod mene je bilo pokušaja krađe, a više ne prilazi ni na metar od ograde. sve je riješeno "mirnim" putem jer se nekima nemože drugačije dokazati.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
A ne znam kako bi drukčije, jer treba mi oko 30 minuta normalne vožnje autom da dođem do tamo... Onda bi morao nekako sa policijom riješit da oni dođu tamo...

Možda nekog velikog psa nabavit pa neka ih on vreba :axe:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Uzmi reflektore sa senzorom pokreta. Ima ih svakakvih, dobrih i losih. Imas cak i IC kamere koje rade cijelu noc a moze se i postelat da se pali kad se pali reflektor pokreta. Sve se moze samo najpouzdaniji lijek je pajser po ledjima nocnom majsoru. Znam za slucajeve kad su ljudi u kvake na garazama pustali struju. Jedan je na ulaznim vratima odmah sa unutarnje strane uz prag postavio kontra okrenutu dasku punu čavala. Najbolje nista ali s gadovima se drukcije nemre.
Povremeno, u biti samo u sezoni, na vece i ja na cep rezevara stavim kamencic, podlosku, maticu bilo sta. Ako ga ujutro nema znaci bilo nepozvani gostiju. Nafta se krade da to nije moguce.
 

Najnoviji postovi

Na vrh