• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čičoka

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Johabica: Jučer sam prvi puta u dućanu kupila čičoku i spremila je za ručak, i moram reći da sam ugodno iznenađena rezultatom...
Imam ja nešto čičoke. Bijela, koju sam jeo i crvena koja raste na jednom malom komadiću zapuštene zemlje i koju zbog drugačijeg oblika i boje gomolja nisam probao. Nije ona tako invazivna ako se zemlja ne obrađuje sa strojevima koji ju mogu raznijeti po parceli (drljače). Drži se ona svoje lokacije. Voluharice ju strašno vole, jednom kad sam ju baš zasadio skoro sve su mi pojele.
 
Na vrh