• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cijena zemlje

G

Guest

Guest
Drzavljanin sam susjedne zemlje, naslijedila sam zemlju u Hrvtskoj, tacnije u selu 10 km udaljenom od Petrinje, zanima me kako i gdje mogu saznati koliko vrijedi ta zemlja.
Hvala unaprijed!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pozdrav...koje točno selo? ja sam iz hrv.kostajnice... koliko ima zemlje, više parcela ili u komadu, dali je obrađivana ili ne, poljoprivredno zemljište ili građevinsko...malo podataka pa ti kažem od prilike cijenu....
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
alene...nisam sitgao odgovoriti na tvoj upit...koliko te zemlje zanima i kakve...budi malo precizniji, da se svašta naći od 2rali pa sve do 50 rali...najnovija informacije mi je bliže 100 rali u komadu...pozdrav
 
G

Guest

Guest
Zemlje je oko 100 rali, vecina nije obradjivana, osim dijela na kojem je vocnjak. Nisam dugo bila u selu, tako da ne mogu precizirati. Htjela bih otprilike da znam cijene i najbolji nacin za prodaju zemlje, obzirom da moram doci na 1 dan i sve zavrsiti, pa da se bar malo pripremim.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
koliko dugo nije obrađivana, ako ne kažeš točnu lokaciju ne mogu ti reći ni približnu cijenu....kad si zadnji put vidjela tu zemlju? dali je oko Jabukovca...brdovito ili ravneš.... cijena ti se kreće od 0,22 lipe po m2 pa na dalje...kažem sve zavisi od stanja zemlje...
 
M

matias

Guest
nancy kaže:
Zemlje je oko 100 rali, vecina nije obradjivana, osim dijela na kojem je vocnjak. Nisam dugo bila u selu, tako da ne mogu precizirati. Htjela bih otprilike da znam cijene i najbolji nacin za prodaju zemlje, obzirom da moram doci na 1 dan i sve zavrsiti, pa da se bar malo pripremim.

Ako je 100 rali zemlje u komadu ili vecim komadima javi se na pm s ponudom
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
dečki......je zemlja je jeftina ako se usporede drugi krajevi Lijepe naše...

NANCY daj mi samo reci u kojem se selu točno nalazi zemlja, i dali si sigurna da se radi o 100 rali...koliko ti piše m2 na vlasničkom(dali znaš koliko je m2 rali).... mislim da u jednom danu nećeš ništa napraviti (naši su ti uredi jako ažurni, ljubazni i susretljivi-moš mislit)....
 
M

matias

Guest
Bitna mi povrsina zemlje ne cijena, to jel zarasla il nije trenutno je nebitno,a za jedan dan kod nas ne mozes dobit ni jedan papir a kamoli rijesit takvu kupoprodaju
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
i da je u komadu...veliki dio te zemlje će biti neobradiv...zemlja od 1991 pa sve do današnjih dana nije bila obrađivana, pa a si malo dočarajte tu sliku "šumice"...kum mi je kupio 30-ak hektara, dio je obradiv a za 70% površine je kupio novi bager da bi to dotjerao u red i tako on to već 5 godinu za redom jebe bagerom.... pa ako vi mislite da se to riješava sa malčerima ili tarupim..... :scratch ja vam kažem da je moje područje specifično po tom pitanju.... ja ti sad mogu naći preko 50 rali zemlje u komadu....čak i znam gdje ima 100rali-samo to ne bih niti bratu poklonio a kamoli kupio-lijep komad samo ne jedna bager nego njih par bi imali raditi šta koju godinu... malo vam budem slikao tu naše jeftinu zemlju pa je stavim ne forum..
 

Najnoviji postovi

Na vrh