• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene grla stoke

daki

Novi član
Tu od
8 Srp 2009
Poruka
23
Pozdrav svima,
Da malo oživimo temu! Pošto prodajete janjce (težina, mjesto, cijena). Na području Kutine trenutno cijene idu 20-21kn/kg tražene težine uglavnom preko 30kg (barem kod mene je to slučaj). Kako idu kod Vas?
Sretan Uskrs!
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Sretan Uskrs svima..a iste cijene i u Bj od 20-22 kn kako se ko dogovori
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kod nas 25 do 27 nudili da kupim ali to je puno mi ispadalo pa sam uzeo male po 2500 kn od 25 dana
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Malo da dignem temu...
Ovako pošto pratim cijene teladi,krava ,bikova itd..
bređe simentalke se nađu od 6000kn-7000kn bez brige..
junice bređe su od 7500kn pa do 10-11 tisuća
telad 2 mjeseca stara od 3500 pa sve do 4-5 tisuća
Dodje mi da kupim bređe krave il junice,nek se otele i proda se tele za te famozne novce i onda prodat il junicu il kravu po kili u klaonicu..
na šta smo spali..telad je vruća roba,a nitko nebi krave držao...

ps. nekak sam se najviše namjerio na škotsko govedo da malčira zapuštene parcele i sve mi se čini da ću u tome smjeru krenuti uskoro!
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Vi ste u EU,, tamo se nesmiju klati telad..:redface:
A koja je cijena teladi, živa vaga,, kod nas je oko 7km.
Nedavno mi je uginula jedna krava,, pa sam ovih dana moro kupiti jednu omanju sa teletom,, prvo joj tele,, izkezio 1250 eurića,,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A u petak u PIK-u zaklano 40 bređih junica iz Mađarske,mašala,jebo ih onaj tko dozvoljava
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Meni opeet nije janso kako tele može bit mrvicu jeftinije od bređe krave ili junice!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh