• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene grla stoke

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
otišao sivi muški telić,3 dana prije vage navalio na njega gadni proljev,malo domaće medicine od hrastove kore i prošlo je,cijena 25 kn po kg
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Za debele svinje neznam, al odojci jad i bijeda, 13 kn po kili, kak je kod vas forumaši?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Mislim da je kod na 14 kn/kg..
A debele krave za meso? Imam jednu za prodati, ima oko 900 kg..
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Jel ko sta trzio u zadnje vrijeme....bikovi,krave za klanje,simentalci....cijena????
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kolega a tko da trži kada su trgovački centri puni akcija ,još može i na karticu
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ma kolega ovi nasi "eko" svejedno nisu za nase trziste,odvezu dalmatinci pa na brod za Arape...
A za ovo s trg. centrima sve po 19.99 necu nist komentirat,mora i sirotinja nest jest...pa makar to bilo i smrznuto mjesecima,zivotinje tretirane s kojekakvim koncentratima,inekcijama ikoce ga znat sve s cim vise ne...:icon_hang:
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Danas rijeseni bikovi....cijena 13.5 kn,s cim i nisam bas presretan al jbg. neide bolje,Sve neki prekupci,nakupci,lovci u mutnom tako da i izbjegavam trgovat s svakim.Prodani u lokalnu klaonicu,sve regularno i maksimalno konkretno....
Starost 15mj.,tezina prosijek 600kg,othranjeni s 99%vlastitom hranom. ..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ja sam pred Novu godinu prodao po 14kn/kg kod mene od 15 mjesecu su 700kg prosjek, a isto hranim 99% vlastitom hranom.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277
Nedavno sam na našoj državnoj TV gledao kako su Turci u Semberiji kupovali bikove po 4,20 KM to je oko 2,15 eura, i kažu odmah isplata( solarno) pare na sunce!
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Ja sam prodao 9kom po 15kun/kg simentalci i jednog holštajna križanca po 13kun prvih 5 je prosjek 617kg a drugi će biti teži sutra idu.Malo je 13,5kun ako je roba dobra
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Cijena je takva kakva je...kontaktiro sam 5-6 nakupaca,stavljo u oglas al niko ne nudi vise....roba je solidna,domaci simentalac,a prirast prosijecan,a ako se uzme u obzir da su othranjeni bez koncentrata i vrlo dobar.
Nemozes usporedjivat cijene u OB zupanij i dalje,ipak smo mi istok drzave,kod nas su cijene uvijek 1-2kn jeftinije nego dalje od junadi,svinja,janjadi....
Sve je stvar ponude i potraznje,kod nas je ponuda ocigledno puno veca od potraznjw,trgovackih centara na svakom cosku pa je situacija kakva je...
Kod nas sad imas svinja stokilasa po10kn,prasadi po 15,krave simentalke 6-7kn...
Ima dosta tovljaca junadi u selu i svi prodaju po tim cijenama,zadnje 2godine je u vecini cijena 13-14kn
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pito sam na svinjama nisam znao da postoji ova tema , pošto je krepano tele ako se komada na 1/4 ? ..i koliko kala ima "tele" do cca 180 kila
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Nisam gledao gdje se nalaziš istina je da je slavonija jeftinija a bolje je dati i poznatom za malo manje nego nekom da ga moraš loviti za lovu.Ja hranim isto domaćom hranom moji budu mjesec dva stariji jel uzimam stariju telad iz uzgoja krava tele.Nema bika do simentalca ali odlični su i križanci simentalac+charolais i pretežno nemaju rogova i odma su mirniji manje se tuku
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
prodana krava u 3. laktaciji (Vacco/Horwel) cca 500kg za 8300kn. možda sam mogao dobit i tražit više jer je krava super (odlične noge i papci, super brza mužnja i dosta masno mlijeko), al od 5 kupaca bio je samo jedan ozbiljan pa sam spustio cijenu jer sam morao prodat jednu kravu
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Steta prodat kravu u najboljoj kondiciji,pogotovo ako je bila dobra,zdravstveno ispravna,solidna muzara....za ovako malo novaca.
Al sila zakon mijenja,sta se mora mora se....
Jel bila steona?
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
ne, friško oteljena, tj 2mj nakon teljenja sam ju prodao. Kolko misliš da sam mogao tražiti? vrhunac laktacije joj je u drugoj laktaciji bio 22L (al i tad sam već krenuo manje intenzivno hraniti budući ne predajem mlijeko u mljekaru više pa nemoram forsirati koncentrat) morao sam ju prodat zbog toga što imam podmladka, a nemam prostora
 

Najnoviji postovi

Na vrh