• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene na tržnicama

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,681
može bit i moj po 3 eura, ako ne ocijedim, nego prodajem vodu...nije u cijeni sve, neki put treba pogledati i u flašicu... ;)
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,515
Nema ti to puno veze. Ne bi se usrećio s prodajom po 7e kod nas.

2:1 omjer pa za 3 eura..
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,681
svaka roba svoga kupca ima...niš se ne brini, ni ga važno sad prodat...ići će kad stisne mraz!
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,360
Ja jednoj gospodji prodavao kajmak domaći i sir,,, inakon nekog vremena ona meni kaže,, eto tvoj kajmak nemoze biti sedam dana u frižideru već promijeni boju iukus,, ino prelazi u maslac,,, a ovaj koji uzmem u Bingu,, je i tad uredu,,,, i ja joj kažem,, glupaco,,, u mom mlijeku i kajmaku nema konzervansa,, al džaba je to stoci objasnjavati,,
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,349
Kad bi ljudi znali koliki je otrov konzervans, nikako ga ne bi koristili,jer ako on zaustavlja prirodni proces u hrani onda to isto radi i u organizmu .
 
Na vrh